Järvamaa, Paide, Paide linn, Suur-Aia tn 59

LEMMIKLOOMAD LUBATUD! VÕIMALIK ÜÜRIDA FIRMALE!

Floor 5/5, apartment ownership, construction year 1973, in satisfactory condition, ...

Anda üürile rõduga 2-toaline (46,5m2) korter Paides, aadressil Suur-Aia tn 59Üür ...

2
46.5 m²
270 € 5.81 €/m²

Võrumaa, Võru, Petseri tn 19

Hubane korter ootab head üürilist

Floor 2/5, apartment ownership, stone house, construction year 1970, in satisfactory ...

Üürile anda hubase atmosfääriga korter,millel on läbi maja planeering ning mis asub ...

2
47.1 m²
270 € 5.73 €/m²

1 Viljandimaa, Viljandi, Kalevi tn 23a-4

I korrus, madalad kulud, keskküte

Joint ownership, wooden house, construction year 1962, good condition

Üürile anda I - korruse korter, hea ligipääsetavusega. Kõik eluks vajalik olemas. Remont teostatud mõned kuud tagasi.

2
30 m²
270 € 9 €/m²

Lääne-Virumaa, Tapa vald, Tapa linn, Pikk 9

Anda üürile 2-toaline korter Tapa kesklinnas!

Floor 1/2, apartment ownership, stone house, renovated, location in the center location

Anda üürile heas seisukorras 2-toaline korter Tapa kesklinnas. Korteris on erinevad ...

2
47.9 m²
260 € 5.43 €/m²

Viljandimaa, Viljandi, Pärnu mnt 35A-35

LISAINFO WWW.VILJANDIKORTERID.EE !

Floor 3/4, construction year 2017, good condition, parquet, packet windows, furnishing ...

Uus kortermaja, mille 60 korterit valmisid 2017 aastal. Majas on 29 eri suurusega ...

1
24 m²
260 € 10.8 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Tondi, Marsi 10

Pakkumisel voodikoht, ühiselamu tüüpi majas. Kulud hinnas!

Floor 4/5, private property, stone house, construction year 2007, good condition, ...

Üürile anda väga hea logistilise asukohaga ühiselamu tüüpi hoones toad / voodikohad. ...

1
20 m²
250 € 12.5 €/m²

Järvamaa, Paide, Paide linn, Karja tn 12

RÕDUGA MÖBLEERITUD KORTER! ÜÜRITAKSE KA FIRMALE!

Floor 4/5, apartment ownership, construction year 1969, in satisfactory condition, ...

KORTERIT ÜÜRITAKSE KA FIRMALE!Anda üürile rõduga möbleeritud 2-toaline korter ...

2
47.7 m²
12 h ago
250 € 5.24 €/m²

Valgamaa, Valga vald, Valga linn, Kesk tn 14

Hubane pesa Valga kesklinnas! Vabaneb 01.07!

Floor 3/4, stone house, construction year 1949, renovated, induction stove, shower, ...

Valgusküllane ja avar stuudiokorter Valga kesklinnas otsib pikaajalist üürilist! ...

1
26.8 m²
250 € 9.33 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Haabersti, Vilde Tee

Сдам комнату в двух комнатной квартире.

5 floor, panel house, good condition, gas stove, bath, central heating, washing machine, ...

Сдам комнату в двух комнатной квартире. Комнаты раздельные. 1 человек. 250 евро в ...

1
18 m²
6 h ago
250 € 13.9 €/m²

Viljandimaa, Viljandi, Posti 8

Tähtajaline üürileping perioodiks september 26 – juuni 27

Floor 2/2, wooden house, renovated, ceramic stove, water boiler, shower, kitchen, ...

Üürile anda hubane avatud köögiga ühetoaline möbleeritud korter aadressil Posti tn 8. ...

1
12.5 m²
250 € 20 €/m²

Example loan payment

Loan period: 20 y
Self-financing: 30%
Interest from: 3,5%