Ida-Virumaa, Narva, Tallinna mnt 61

Floor 5/5, apartment ownership, construction year 1980, in satisfactory condition, ...

Продается 1 комнатная квартира 32м2 на 5 этаже, рядом с магазином Темпо, по адресу ...

1
32.2 m²
16 500 € 512 €/m²

Harjumaa, Keila, Põhja tn 17

Renoveeritud üürikorter Keila kesklinnas!

Floor 1/5, apartment ownership, stone house, construction year 1985, all brand-new, ...

Üürnikke asub otsima suur 1-toaline korter, mis asub Keila linna südames! Remont on ...

1
31 m²
20 h ago
400 € 12.9 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Kitseküla, Pärnu mnt 91

AVAILABLE NOW! | FREE WIFI | FREE PARKING 

Apartment ownership, stone house, good condition, shower, new sewerage system, water ...

Modern and affordable studio apartments for rent near Tallinn City Centre.We offer ...

1
12.5 m²
320 € 25.6 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Laulupeo tn 1

In Tallinn city center, fixed utilities €70

Construction year 2022, good condition, electric stove, shower, central heating, open ...

High-quality micro apartment in Tallinn city center, with access to shared washing ...

1
11.2 m²
350 € 31.3 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Kaluri 4

1-toaline korter Põhja-Tallinnas!

Floor 1/2, stone house, renovated, electric stove, water boiler, electric heating, ...

Pakkumisel kiiresti arenevas piirkonnas renoveeritud 1-toaline korter Põhja-Tallinnas. ...

1
17.8 m²
280 € 15.7 €/m²

Ida-Virumaa, Narva, Kivilinna tn 16

Hea hinnaga korter — koli kohe sisse!

Floor 1/5, apartment ownership, panel house, construction year 1989, good condition, ...

Hubane korter 1. korrusel vaikses piirkonnas — valmis sissekolimiseks!Üürile anda ...

1
32.2 m²
100 € 3.11 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Vindi 7

Hoovipoolne stuudio! Madalad kulud! Vahendustasuta

Floor 2/5, apartment ownership, stone house, construction year 1970, renovated, electric ...

Üürile anda paar aastat tagasi valminud kodu vaikses Kristiine sisekvartalis.Selle ...

1
27.4 m²
507 € 18.5 €/m²

Example loan payment

Loan period: 20 y
Self-financing: 30%
Interest from: 3,5%