1 Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe, Kesklinn, Sikupilli, Pallasti tn 8-33

BEST OFFER AND LOCATION! FREE!

Floor 4/5, apartment ownership, stone house, construction year 1973, renovated, ceramic ...

For sale: a 1-room apartment in a great location, renovated in 2026.NB! Renovation warranty – 2 years.Brand new renovation. No one has lived in the apartment after renovation!Staircase is renovated and clean. The building has undergone upgrades: roof, pipes, electrical wiring, partially renovated facade, etc.Quiet neighbours.NB! Active apartment association, low utility costs.Excellent location. Kadriorg Park and the KUMU Museum are ...

1
22 m²
2 d ago
92 900 € 4 223 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Lastekodu 22

APARTMENT IS AVAILABLE FROM 05.05.2026.

Floor 1/5, private property, stone house, construction year 1975, sanitary renovation ...

A one-bedroom apartment is available for rent in the city center, near the Central ...

1
21.9 m²
300 € 13.7 €/m²

1 Viljandimaa, Viljandi, Kalevi tn 23a-1

UUS HIND! Möbleeritud korterid, tasuta WIFI

Floor 1/1, joint ownership, wooden house, construction year 1962, in satisfactory ...

Üürida 1-toalised üüritoad, hetkel saadaval üks üürituba väga soodsa hinnaga - 195€ kuus. Antud toas ei ole oma WCd ega dušši, kuid need on kohe üle koridori. Teistes tubades on olemas oma WC, dušš ja kööginurk (hind alates 230€). Samas on pakkumises ka 2-toalisuse funktisooniga korter, kus on magamistuba ja eestuba, koos köögi ja WC dušširuumiga. Üüritavaid tube on mitmes erinevas hinnaklassis, alates 195€. Hind sõltub toa suurusest ...

1
21.8 m²
195 € 8.95 €/m²

Ida-Virumaa, Narva, Spordi tn 4

Open space 1-room apart

Floor 4/5, apartment ownership, stone house, construction year 1977, good condition, ...

4th floor, beautiful view from the windows. There is a storage room in the basement for ...

1
21.7 m²
140 € 6.45 €/m²

Ida-Virumaa, Narva, Puškini 51

HEA HINNAGA 1-TOALINE KORTER

Floor 5/5, apartment ownership, stone house, construction year 1984, in satisfactory ...

Üürile anda 1-toaline korter Narvas, aadressil A. Puškini 51. Korteri toa aknad ...

1
21.6 m²
80 € 3.70 €/m²

Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Kesklinn, Riia 26

Soodne pakkumine!

Floor 2/3, stone house, good condition, electric stove, sauna, shower, central heating, ...

Hektori moodne hoone on elavas ülikoolilinnas Tartus nagu sõõm värsket õhku. Kamp ...

1
21.4 m²
250 € 11.7 €/m²

Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Ülejõe, Pikk 40

Rare Apartments - uued minikorterid linna südames.

Floor 1/4, stone house, construction year 2023, all brand-new, induction stove, shower, ...

Sinu uus lemmik kodu Tartus!Suurepärase asukohaga minikorterid uues A-energiaklassi ...

1
21.4 m²
525 € 24.5 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Endla tn 77

RENOVEERITUD SISUSTUSESGA KORTER!

Floor 1/2, apartment ownership, wooden house, construction year 1940, renovated, ceramic ...

KORTER Müüa 1-toaline renoveeritud mikrokorter logistiliselt väga heas asukohas Kristiines. Korteri esimesel korrusel asub avatud elutuba/köök, esik ning wc/dushiruum. Teisel korrusel asub avatud magamistuba.Korteri üldpind 21,4m2 koosneb esimese korruse pinnast 15,5m2 ja teisel korrusel asuvast kõrgemast magamistoast 5,9m2.SISUSTUSMüügihind sisaldab kogu alljärgnevat sisustust: - Köögimööbel koos tehnikaga (külmik, pliit, ...

1
21.4 m²
69 900 € 3 266 €/m²

Viljandimaa, Viljandi, Lembitu pst. 5-5

LISAINFO WWW.VILJANDIKORTERID.EE !

Floor 1/2, construction year 2022, all brand-new, furniture, terrace, wall cupboard, ...

Hea asukohaga korter maja esimesel korrusel. Ruumid on varustatud köögimööbli, ...

1
21 m²
300 € 14.3 €/m²

Example loan payment

Loan period: 20 y
Self-financing: 30%
Interest from: 3,5%