RESERVED

1 Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Ülejõe, Pikk tn 19 (Reserved)

Korter kesklinnas, koos auto parkimiskohaga!

Floor 2/5, apartment ownership, construction year 2003, good condition, electric stove, ...

Üürile anda, kesklinnas, uuemas majas asuv hubane ja heas seisukorras 1-toaline ...

1
30.3 m²
330 € 10.9 €/m²

Lääne-Virumaa, Rakvere, Laada 6

Üürile anda 2-toaline korter Laada 6, Rakvere

Floor 1/5, renovated, shower, central heating, refridgerator, cable TV, kitchen ...

Üürile anda pikaaegsele üürnikule 2 toaline korter, 1 korrusel!Täielikult renoveeritud. ...

2
43 m²
325 € 7.56 €/m²

Tartumaa, Elva vald, Rõngu, Aia tn 1

Üürile anda armas 2-toaline üürikorter Rõngus

Floor 1/3, apartment ownership, panel house, construction year 1984, good condition, ...

Otsid mõnusat ja mugavat kodu rahulikus piirkonnas?See 2-toaline korter Rõngus pakub ...

2
49.1 m²
325 € 6.62 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Kotka tn 1

Anda üürile õdus mikrokorter Kristiines!

Floor 1/5, apartment ownership, stone house, construction year 1966, good condition, ...

Modernsed ja kvaliteetsed mikrokorterid, mis on loodud inimesele, kes otsib kompaktset ...

16 m²
320 € 20 €/m²

1 Harjumaa, Maardu, Ringi tn 33

Hea asukohaga korter Maardu keskuses.

Floor 3/5, apartment ownership, panel house, construction year 1972, good condition, ...

KORTERElamispind koosneb esikust, avarast elutoast/magamistoast, köögist, vannitoast ning eraldi WC-st. Eluruumides on laminaatparkett, köök on varustatud kõige vajalikuga (pliit, külmkapp, pesumasin, õhupuhasti,mikrolaineahi, lauanõud). Üürnikule jääb kasutada ka korteris tolmuimeja, triikimislaud, triikraud.Korteris on keskküte, mis tagab mugava sisetemperatuuri ka külmematel talvekuudel. Vannituba on plaaditud ja heas korras.Korter ...

1
29.9 m²
320 € 10.7 €/m²

Järvamaa, Paide, Paide linn, Ehitajate tn 2

Üürile anda 2-toaline teise korruse korter!

Floor 2/4, apartment ownership, stone house, construction year 1963, renovated, ceramic ...

Üürile anda hubane 2-toaline korter Paide kesklinna läheduses, teisel korrusel.Korter ...

2
38.5 m²
320 € 8.31 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Pärnu maantee 139c/2

AVAILABLE FROM 20.03 | FREE WIFI | FREE PARKING

Construction year 2024, all brand-new, electric stove, new sewerage system, shower, ...

Luminous studio apartments for rent in Pärnu maantee, near the border of Tallinn city ...

1
14.5 m²
320 € 22.1 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Pärnu maantee 139c/2

AVAILABLE 20.03 | FREE WIFI | NO-DEPOSIT OPTION!

Floor 2/6, construction year 2024, all brand-new, electric stove, new sewerage system, ...

1
14 m²
320 € 22.9 €/m²

Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Kesklinn, Tiigi 6

Renoveeritud ja sisustatud üürikodu

Floor 2/5, apartment ownership, stone house, renovated, ceramic stove, shower, water ...

Kompaktne renoveeritud ja möbleeritud üürikodu. HUVI KORRAL palun saatke enda kohta ...

1
10.9 m²
320 € 29.4 €/m²

Viljandimaa, Viljandi, Pärnu mnt. 35A-58

LISAINFO WWW.VILJANDIKORTERID.EE !

Floor 4/4, apartment ownership, stone house, construction year 2017, good condition, ...

Uus kortermaja, mille 60 korterit valmisid 2017 aastal. Majas on 29 eri suurusega ...

2
38 m²
320 € 8.42 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe, Laki tn 24

Furnished studio apartment in Mustamäe

Floor 4/4, apartment ownership, stone house, construction year 2019, good condition, ...

Fully furnished studio apartment for rent in the modern residential complex “Laava”, ...

1
13.6 m²
320 € 23.5 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Sõpruse pst 3

Üürile anda hubane 1-toaline korter Kristiines

Floor 5/5, good condition, central heating, kitchen, open kitchen, refridgerator, public ...

Üürile anda hubane 1-toaline korter Kristiines Üürile anda valgusküllane ja ...

1
12 m²
2 d ago
320 € 26.7 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Kitseküla, Pärnu mnt 91

AVAILABLE NOW! | FREE WIFI | FREE PARKING 

Apartment ownership, stone house, good condition, shower, new sewerage system, water ...

Modern and affordable studio apartments for rent near Tallinn City Centre.We offer ...

1
12.5 m²
320 € 25.6 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kadriorg, Nafta tn 6

1-toaline rõduga korter. Tasuta parkimine!

Floor 5/5, construction year 1966, good condition, electric stove, shower, gas heating, ...

Üürile anda väga hea asukohaga valgusküllane 1-toaline korter Tallinna kesklinnas ...

1
16.9 m²
320 € 18.9 €/m²

Viljandimaa, Viljandi, Lembitu pst. 5-5

LISAINFO WWW.VILJANDIKORTERID.EE !

Floor 1/2, construction year 2022, all brand-new, furniture, terrace, wall cupboard, ...

Hea asukohaga korter maja esimesel korrusel. Ruumid on varustatud köögimööbli, ...

1
21 m²
300 € 14.3 €/m²

Example loan payment

Loan period: 20 y
Self-financing: 30%
Interest from: 3,5%