Harjumaa, Tallinn, Mustamäe, Laki 24

Studio in Mustamäe - DEPOSIT 0 €*

Floor 3/4, construction year 2019, good condition, induction stove, shower, new sewerage ...

Close to TALTECH. Cozy and sunny studio apartment. Low utilities, ca 80-90 euros in ...

1
14.9 m²
350 € 23.5 €/m²

Tartumaa, Kambja vald, Kambja, Männi 9

3-toaline üürikorter Kambja alevikus, eraldi toad. Vaba

Floor 4/5, apartment ownership, panel house, good condition, electric stove, separate ...

Üürida Kambja alevikus valgusküllane eraldi tubadega 3-toaline rõduga korter! Korter ...

3
65.3 m²
350 € 5.36 €/m²

Harjumaa, Maardu, Kallasmaa tn 3

HEA PAKKUMINE. KORTER ON VABA

Floor 2/5, apartment ownership, stone house, construction year 1970, renovated, electric ...

Üürile pikemaks ajaks anda renoveeritud ja möbleeritud korter heas kohas ...

2
34.5 m²
350 € 10.1 €/m²

Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Raadi-Kruusamäe, Mäe 44

Üürile anda hubane ja valgusküllane korter Raadi-Kruusamäel!

Floor 3/3, apartment ownership, stone house, renovated, electric stove, new sewerage ...

Üürile anda hubane ja valgusküllane renoveeritud katusekorter! Otsid kompaktset, ...

1
20.7 m²
350 € 16.9 €/m²

Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Ülejõe, Pikk 12-27 (Reserved)

2-toaline korter Tartu kesklinnas!

Floor 1/3, apartment ownership, stone house, construction year 2009, good condition, ...

Anda üürile korteriomand, mis koosneb ühest magamistoast, suurest köögist, ...

2
46 m²
345 € 7.50 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Mustamäe, Laava apartments, Laki tn 24

UUS JA MOODNE STUUDIOKORTER HEAS ASUKOHAS!

Floor 4/4, apartment ownership, stone house, good condition, electric stove, central ...

KORTER ON VABA SISSEKOLIMISEKS ALATES 17.05.2026! Uut elanikku ootab ilus stuudiokorter Mustamäel, Laki tänaval. 1-toaline stuudiokorter on üldpinnaga 13,9 m2. Korter sobib nii elu- kui töökeskkonnaks. Ruumide planeering ja sisekujundus on loodud olema paindlik ja mugandatav vastavalt kasutusotstarbele. KORTER Kõrgete lagedega korter on väga hubane ning läbimõeldud planeeringuga, et inimesel oleks võimalikult mugav elukeskkond. ...

1
13.9 m²
340 € 24.5 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Kitseküla, Pärnu mnt 91

AVAILABLE NOW!| FREE WIFI | FREE PARKING 

Apartment ownership, stone house, good condition, shower, new sewerage system, water ...

Modern and affordable studio apartments for rent near Tallinn City Centre.We offer ...

1
14.5 m²
340 € 23.5 €/m²

Viljandimaa, Viljandi, Posti 12

Mugav korter kesklinnas!

Floor 2/2, apartment ownership, stone house, good condition, electric stove, shower, air ...

Renoveeritud 2-toaline korter kesklinnas. Korteris on avatud planeeringuga köök, kus ...

2
30 m²
340 € 11.3 €/m²

Viljandimaa, Viljandi, Riia maantee 16a

Ilus renoveeritud korter Viljandi linnas!

Floor 4/5, apartment ownership, panel house, renovated, furniture, furnishing ...

Only for Domus Kinnisvara clients: the best home loan terms from Luminor. When applying ...

1
26.3 m²
340 € 12.9 €/m²

Harjumaa, Maardu, Veeru tn. 22-11111

Floor 2/9, apartment ownership, panel house, construction year 1990, good condition, ...

Üürile anda hubane 1-toaline korter Maardus, Veeru 22.Sobib hästi ühele inimesele või ...

1
32.8 m²
9 h ago
340 € 10.4 €/m²

Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Karlova, Kesk 26

ÜÜRIKORTER KARLOVA VAIKSEL TÄNAVAL

Floor 1/3, renovated, electric stove, new sewerage system, shower, sauna, gas heating, ...

Üürile anda renoveeritud hubane 2-toaline korter Karlova miljööväärtuslikus piirkonnas. ...

2
27 m²
340 € 12.6 €/m²

Tartumaa, Tartu, Vaksali, Vanemuise tn 61

KORRALIK AHIKÜTTEGA KORTER RENOVEERITUD ELAMUS

Floor 1/2, apartment ownership, wooden house, construction year 2010, all brand-new

FOR RENT apartment near the CITY CENTER in a RENOVATED Estonian-era wooden house! Cozy ...

1
32 m²
340 € 10.6 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Maleva tn 1

Värskelt renoveeritud möbleeritud korter

Floor 1/6, apartment ownership, stone house, construction year 2000, all brand-new, ...

Anda üürile värskelt renoveeritud 1-toaline aknata korter Sõle tänava lõpus.Elamispinna ...

1
28.1 m²
340 € 12.1 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe, Pallasti tn 33

FRESHLY RENOVATED STUDIO NEAR CITY CENTER

Floor 5/5, apartment ownership, construction year 1987, renovated, electric stove, ...

FOR RENT – RENOVATED STUDIO NEAR CITY CENTER APARTMENTCozy renovated studio apartment (16.4 m²) with an open view and a convenient location near the city center.Freshly renovated – no one has lived here after renovation.All furniture is new, including updated electrical wiring.UTILITY COSTS• winter approx. 77 € + water and electricity• summer approx. 40 € + water and electricityLOCATION• close to city center• fast and convenient ...

1
16.4 m²
335 € 20.4 €/m²

Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Karlova, Sõbra 7

Maakleritasuta!

Floor 2/2, apartment ownership, wooden house, construction year 1929, good condition, ...

Üürile anda Sõbra keskuse juures. Korteris tuba 16 m2, köök-tuba 16 m2 ja eraldi ...

2
37 m²
330 € 8.92 €/m²

Lääne-Virumaa, Rakvere, Lai 26

Floor 2/4, apartment ownership, panel house, good condition, shower, central heating, ...

Anda üürile hubane renoveeritud 2-toaline korter südalinnas. Korter just läbinud ...

2
39.5 m²
330 € 8.35 €/m²

Harjumaa, Maardu, Nurga tn 6

Viisakas korter! Kohe vaba!

Floor 3/9, apartment ownership, panel house, construction year 1990, good condition, ...

Värskelt renoveeritud ühetoaline korter Maardu põhjarajoonis ootab uut üürnikku.Korter ...

1
32.8 m²
330 € 10.1 €/m²

Lääne-Virumaa, Tapa vald, Tapa linn, Eha tn 15 (Reserved)

Kaunis sisustatud kahetoaline, koduloomad oodatud!

Floor 3/5, construction year 1984, good condition, new sewerage system, shower, heated ...

Anda ilma tagatisrahata üürile renoveeritud majas renoveeritud rõduga kahetoaline ...

2
46.6 m²
330 € 7.08 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Nõmme, Mahla tn 78

Korter on kohe sissekolimiseks vaba

Floor 3/5, apartment ownership, stone house, construction year 1977, in satisfactory ...

1
22.1 m²
330 € 14.9 €/m²

Viljandimaa, Viljandi, Puiestee 12-10

LISAINFO WWW.VILJANDIKORTERID.EE !

Floor 2/2, construction year 2021, all brand-new, packet windows, furnishing possibility

2021 aasta juulis valmis 24 korteriga elamu. Majas on 14 klassikalist korterit ja 10 ...

2
40 m²
330 € 8.25 €/m²

Example loan payment

Loan period: 20 y
Self-financing: 30%
Interest from: 3,5%