commercial premises for sale, purpose undefined, 568 m² - Jaama pst 8, Valga linn, Valga vald, Valgamaa

Kinnistu (Ärimaa) valga kesklinnas! Oma veetorniga

Total area 568 m², private property, stone house

Heating and ventilation: central heating
Communications and security: Internet, fenced with garden, security system, steel door, video cameras
Additional information: parking free parking, garage, electricity, street entrance
Sanitary arrangements: urban water
Neighbourhood: location in the center location, roads in good condition roads, surrounding buildings commercial buildings

KINNISTU 100% ÄRIMAA 2576 m2 VALGA KESKLINNAS.
Kinnistu asub tuleva Grossi toidupoe vastas ja rautejaama vahetus läheduses.

Kinnistul kokku 4 hoonet.

1. Kontor kaks korrust kokku ca 200m2
2. Endine pumbamaja 84 m2
3. Garaaz - ladu 240 m2 Osaliselt renoveeritud. Üüritulu.
4. Veetorn 44 m2

Kontorihoone on osaliselt renoveeritud 2015a
Garaazides on osaliselt üürnikud, jooksev üüritulu.
Kinnistul on ca 300m2 asfaltplatsi ja 250m2 tänavakivi platsi
Elektrivarustus 64 A
Vesi ja kanal kinnistul.

VÕIMALIK KA RENT! Siis renoveerime vastavalt rentniku soovile.

Owner
149 900 € 264 €/m²
Commercial premises for sale
Commercial premises for sale www.kv.ee/en/3753124
Rooms 12
total area 568 m²
Number of floors 2
Condition sanitary renovation needed
ownership form private property
Ground area 2576 m²
Cadastre no. 85401:007:0690
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement
Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited