house for sale, 3 bedrooms - Männi tee 18, Järveküla, Rae vald, Harjumaa

Kaunis maakütte ja aurusaunaga kodu Järvekülas

Private property, stone house, total area 180.6 m²

Kitchen: ceramic stove, kitchen 14.8 m²
Sanitary arrangements: separate toilet room and bathroom, shower, sauna
Heating and ventilation: heated floors, geothermic heating, fireplace
Additional information: balcony 7.2 m², open kitchen, garage, terrace, furniture, parquet, dressing room, packet windows, roof tiled roof
Communications and security: Internet, fenced with garden, security system

Järvekülas, uute eramute piirkonnas ja Järveküla kooli läheduses, ootab uut peret kvaliteetne ja läbimõeldud planeeringuga eramu.

Esikut kaunistab mahukas liugustega riidekapp, mille peegelpinnad lisavad ruumile avarust. Põrand on kaetud praktiliste plaatidega, mida on lihtne puhastada.

Esikust avaneb uks WC-sse, kus seinaplaadid loovad pilkupüüdva mustrimängu, mida täiendab efektne punane aktsentriba – detail, mis lisab ruumile iseloomu ja veidi luksuslikku särtsu. Seinasisene loputussüsteem ja minimalistlikud lahendused loovad kaasaegse mulje.

Maja südameks on muljetavaldavalt avar, ligi 57 m² suurune elutuba koos söögitoaga, kus on piisavalt ruumi nii pere ühisteks hetkedeks kui ka külaliste võõrustamiseks.

Elutoa keskmes on mugav puhkeala, kus pehmed diivanid kutsuvad lõõgastuma. Tume seinapaneel annab ruumile modernse ja elegantse ilme, samas kui hoolikalt valitud detailid lisavad soojust ja hubasust. Kõikjal on kasutatud meeldivaid hajutatud LED-valgustuslahendusi.

Elutuba moodustab söögitoaga ühtse terviku. Söögilaua kohal rippuv stiilne valgusti loob õhtuti mõnusa meeleolu ning rõhutab ruumi esinduslikkust. Vaibad aitavad tsoone visuaalselt eraldada, säilitades samas avatud planeeringu õhulisuse.

Elutoas paiknev kamin loob õdusa meeleolu ja lisab pimedatel talveõhtutel hubasust. Kaminal on olemas ka õhuringluse funktsioon, mis elava tule soojuse kiiresti majas laiali kannab.

Elutoast avaneb klaasuks maja taga paiknevale ruumikale terrassile, kus saab suvisel ajal päikest nautida ja sõpradega mõnusaid grilliõhtuid veeta. Terrass on avatud lõuna- ja õhtupäikesele. Terrassilaudis on 2023. aastal uuendatud.

Elutoast osaliselt eraldatud avatud köök on valgusküllane ja praktiline – hommiku- ja lõunapäikese suunas paiknevad aknad muudavad ruumi meeldivalt valgeks ning teevad toimetamise nauditavaks.

Esimesel korrusel paikneb lisaks esikule ja WC-le ka mõnus saunakompleks koos aurusaunaga – ideaalne koht lõõgastumiseks pärast pikka päeva. Harvia puuküttega keris pakub korralikku kuuma leili.

Trepialune ruum on nutikalt ära kasutatud – sinna on paigutatud mahukas liuguksega panipaik.

Teisel korrusel jääb trepist vasakule peamagamistuba, mis pakub tõelist privaatset luksust – siit pääseb lõunapoolsele rõdule, kus hommikukohv või õhtune puhkehetk saavad täiesti uue tähenduse.
Otse magamistoast avaneb uks valgusküllasesse walk-in garderoobi.

Trepist paremal, maja põhjapoolsel küljel, asub kaks magamistuba.

Otse trepi vastas on luksuslik vannituba, mida kaunistavad soojades pruunides toonides seinaplaadid. Ühevärvilised plaadid on kombineeritud kuldse mustriga, mis lisab vannitoale isikupära ja visuaalset sügavust.

Vannitoas on suur ja mugav vann, kus on mõnus pärast pikka päeva lõõgastuda.
Tänu kahele valamule saab mõnusasti ka mitmekesi hambaid pesta. Stiilse valgustusega suur peegel lisab ruumile avarust ja valgust. Integreeritud kapisüsteem ühendab visuaalselt pesumasina ja kuivati.

Majal on olemas ka 30 m² suurune garaaž ja tehnoruum, kuhu pääseb väljast.

Maja eluruumide pind on 152,6 m² ning üldpind koos garaaž/panipaiga ja tehnoruumiga on 180,6 m².

Maja on ehitatud kvaliteetsetest materjalidest – kergkruusaplokkidest seinad, betoonvahelaed ning vastupidav kivikatus tagavad kestvuse ja hea sisekliima. Kogu majas on energiatõhus maakütte baasil vesipõrandaküte, mis hoiab kulud kontrolli all ning pakub aastaringset mugavust.

Hoolitsetud hooviala on väärtus omaette – rohelus, privaatsus ning osaliselt hekiga piiratud aed loovad turvalise ja rahuliku keskkonna nii perele kui ka lemmikloomadele. Terrassiala ja aed pakuvad rohkelt võimalusi nii puhkamiseks kui ka suvisteks koosviibimisteks.

See kodu sobib ideaalselt perele, kes hindab kvaliteeti, avarust ja rahulikku, kuid linnalähedast elukeskkonda.

Kas tunned, et siin võiks olla sinu pere uus kodu? Helista või kirjuta mulle ja lähme koos vaatama!

Object link

Contact

Contact
489 000 € 2 708 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3880124
Rooms 4
Bedrooms 3
total area 180.6 m²
Number of floors 2
Built in year 2007
Condition Good condition
ownership form private property
Ground area 1263 m²
Cadastre no. 65301:001:0854
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited