cottage for sale - Looduse tn 14, Aespa, Kohila vald, Raplamaa

Suurepärane võimalus suvila ostuks!

Private property, house area 59.1 m², total area 118.8 m²

Sanitary arrangements: water boiler, sauna, separate toilet room and bathroom, local water
Heating and ventilation: stove heating, fireplace
Additional information: furnishing possibility, 3*380V, electricity, terrace, deep well, public transport, parking free parking, garage, parquet, packet windows
Communications and security: steel door, neighbourhood watch, fenced with garden
Neighbourhood: Maidla lake , surrounding buildings private houses, near forest

HEA VÕIMALUS SOETADA SUVILA VÄLJASPOOL HOOAEGA HEA HINNAGA!
Müüa suvila Tallinnast 30 minuti autosõidu kaugusel, vaikses ja rohelises piirkonnas, Kohila vallas, Aespas.
Vaikne ja turvaline piirkond hästi arenenud infrastruktuuriga.

• ON OLEMAS KOOSKÕLASTATUD PROJEKT UUE ELAMU EHITAMISEKS (97.8m2)
• Uus avara katusealusega terrassiga (18.7 м2) aiamaja/saun ehitatud 2016.a.
• Lokaalne kanalisatsioon - septik ja vesi oma puurkaevust
• Tsentraalse vee- ja kanalisatsiooni liitumise võimalus. Uuel omanikul on kohustus liituda tsentraalse vee- ja kanalisatsioonitrassiga hiljemalt aasta lõpuks.
• Ilus privaatne aed

KRUNT JA EHITISED
Päikeseline krunt, pindalaga 1293 m², õige kujuga, võimaldades ruumi maksimaalselt efektiivselt kasutada.
Krundil asuvad kaks hoonet:
Vana suvilahoone (ehituspind 75,4 m²) koos garaaži ja duširuumiga. Hoone vajab renoveerimist.
Uus suvine maja saunaga, duširuumiga ja avara terrassiga. Sauna pind on 24,7 m² ning see on varustatud kaetud terrassiga. See kaasaegne objekt on loodud mugavaks puhkamiseks ja meeldivaks aja veetmiseks pere ning sõpradega värskes õhus.
Lisaks on olemas kinnitatud projekt 97,8 m² suuruse maja ehitamiseks, pakkudes täiendavaid võimalusi krundi arendamiseks.

Krundi infrastruktuur on läbi mõeldud iga detaili osas: territooriumil on vesi puurikaevust ja paigaldatud septik, ning krundi servas asuvad ühenduspunktid keskvee ja kanalisatsiooniga liitumiseks. See võimaldab tulevikus hõlpsalt kaasaegsemaid kommunikatsioone rajada ja elukvaliteeti tõsta.

ASUKOHT
Asub keskkonnasõbralikus ja rahulikus piirkonnas, kus saab nautida vaikust, värsket õhku ja maalilist loodust, olles samal ajal mõistliku kaugusega linna taristust.
Krunt asub Aespa alevikus, väga rahulikus ja kauni metsaga piirnevas piirkonnas. Maja asub vaid 29 km kaugusel Tallinna kesklinnast ning sõiduautoga kulub vahemaa läbimiseks umbes 30 minutit. Tiheda liikluse perioodidel on lisaks Tõdva-Hageri ja Tallinn-Rapla maanteele võimalik kasutada ka Kasemetsa-Kiisa ja Tallinn-Saku-Laagri teid.
Lisavõimalused ümbruskonnas:
Vahetus läheduses asub Maidla järv suviseks puhkuseks.
Läheduses asuvad laste lõbustuspark "Vembu-Tembumaa" ja Kohila linn.
Poed:
Meie Toidukaubad
Kiisa Grossi toidukaubad
Kiisa Coop

Ärge jätke kasutamata võimalust soetada see krunt, millel on tohutu potentsiaal teie unistuste maamaja või investeerimisprojekti elluviimiseks. Looge siia koht, kus iga päev on täidetud mugavuse, soojuse ja looduse harmooniaga!

Lisainfo saamiseks võtke minuga julgelt ühendust ja tulge kohale vaatama!

Object link

Contact

SV Kinnisvaraekspert OÜ
SV Kinnisvaraekspert OÜ
View company's profile
Contact
89 000 € 749 €/m²
Summerhouse sale
Summerhouse sale www.kv.ee/en/3764902
Rooms 2
total area 118.8 m²
Number of floors 1
Built in year 2016
Condition Good condition
ownership form private property
Ground area 1293 m²
Cadastre no. 31705:029:0240
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited