plot for sale, land-profit land - Sadama, Triigi, Saaremaa vald, Saaremaa

Müüa oma merepiiriga ehituseks sobilik kinnistu!

Plot area 16599

Additional information: water
Neighbourhood: neighbours next to neighbours, roads in good condition roads, near forest, beach length 175 m, Triigi laht sea

Hea asukohaga kinnistu sobib elamiseks ja suvilaks ideaalselt. Lähim keskus Leisi km kaugusel ja sadam annab võimaluse tegeleda merega seotud tegevustega. Kinnistul on oma rannajoont 175m.
Enne II ilmasõda asus krundil maja. Kunagise maja koht ja vundamendi jäänused on krundil olemas.

Juurdepääs väga hea, piirneb teega, elektriliitumine puudub, vesi puurkaevust (see on kahasse Triigi sadamaga) ja kanal puudub.

Contact
39 000 € 2.35 €/m²
Land plot for sale
Land plot for sale www.kv.ee/en/3763164
Ground area 16599 m²
Cadastre no. 40302:001:0199
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited