house for sale - Kuusalu tee 11, Kuusalu alevik, Kuusalu vald, Harjumaa

Joint ownership, wooden house, total area 217.7 m²

Heating and ventilation: air to air heat pump, stove heating
Sanitary arrangements: urban water
Additional information: separate entryway

Harjumaa idaosas, metsaalade kaisus, Salmistu lahest veidi eemal, Tallinn-Narva maantee külje all, Kuusalu alevikus vaatab tulevikku üks eakas kinnisvara, mis on piirkonna üks väheseid omapärase arhitektuuri ning suursuguse kuuega elamuid. Hoone vajab rekonstrueerimist, andes perspektiivse võimaluse uuele omanikule rajada uhke olemusega aleviku keskuse üksikelamu või hoopis planeerida korterelamut või arvesse võttes kinnistu suurust hoopis selle jagamist.

Müüakse 6/12 mõtteline osa ehk kaasomand osa kinnisasjast.
Notariaalset kasutuskorda seatud ei ole.

Hoonestuse seisukord ei ole just kiita, vajades rekonstrueerimist (sh tehnosüsteemide osas). Kuid olukord lubab siiski eluruume vajadusel koheselt kasutada ja samaaegselt siis kaasajastamist planeerida. Lühidalt paikneb hoones kolm peasissepääsu, mis omakorda jagavad eluruume esikute abiks selliselt, et oleks võimalik tekitada hulk kortereid. Lisaks kasutusele võtmata suur pööningukorrus, ning omaette lisandväärtust andev aus keldrikorrus.

NB! Huvi üles näitamisel veendu, et oled teadlik, et müüakse kinnisasja mõttelist osa.

Täpsema ja ülevaatlikuma info saamiseks, palun kontakteeruda.

Object link

Contact

Arco Vara Kinnisvarabüroo OÜ
Arco Vara Kinnisvarabüroo OÜ
View company's profile
Contact
91 500 € 420 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3650192
total area 217.7 m²
Number of floors 2
Built in year 1900
Condition needs renovating
ownership form joint ownership
Ground area 2362 m²
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited