garage for sale - Raudsüdame 5, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Garaaz, mis ei karda midagi!

Private property, total area 20 m²

GARAAŽ, MIS EI KARDA MIDAGI (ISEGI MITTE LASNAMÄED)
Müüa üliturvaline ja aus garaaž aadressil Raudsüdame 5, Lasnamäe – koht, kus su auto, tööriistad ja salaplaanid on paremini hoitud kui pangahoidlas.
Pindala: 18,2 m² – paras nii masinale kui ka meistrimehele!
 Elektrivalmidus: Jah! Valgus, tööriistad, laadijad – kõik saab elama, pimedas kobamine ei ole kohustuslik.
 Uksed: TUGEVAD. Metallist,  seifiluku süsteemiga.
Ausalt – täiesti sissemurdmiskindel garaaz.
Sobib ideaalselt:
autole, mis väärib turvalist kodu
töökojaks
varanduse peitmiseks
hobimehaanikule
inimesele, kellele meeldib, et asjad on päriselt lukus
Asukoht: Lasnamäe – praktiline, ligipääsetav ja elu lähedal.
Raudsüdame tänava nimi ei ole juhuslik: see garaaž on sama iseloomuga.
 Kui otsid garaaži, mis ei vingu, ei kolise ja ei murdu, siis see on see.

Contact
18 900 € 945 €/m²
Garage sale
Garage sale www.kv.ee/en/3867303
total area 20 m²
Built in year 1971
Condition ready
ownership form private property
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited