apartment for sale, 2 rooms - Lesta 26, Kakumäe, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Kliendipäev 15.mai kell 17:00-18:30 i eelregistreerimisega!

Apartment ownership, stone house

Sanitary arrangements: sauna, shower
Heating and ventilation: gas heating
Additional information: balcony , kitchen, urban water, lift, ventilation, furnishing possibility, electricity, wall cupboard, gas, packet windows, parking free parking, near forest
Kitchen: open kitchen
Communications and security: neighbourhood watch, steel door, frontdoor locked

Eelregistreerimisega kliendipäev toimub juba tuleval reedel, 15.mail, vahemikus 17:00-18:30. Anna oma tulekust eelnevalt kindlasti märku!

Avar ja valgusküllane korter Kakumäel – rahulik elukeskkond mere ja roheluse vahel.

KORTER
Müüa hea planeeringuga avar korter Kakumäel, hinnatud ja rahulikus elupiirkonnas.
Korteri siseviimistlus on heledates, neutraalsetes toonides. Planeering on avatud ning ruumid on praktiliselt lahendatud.
Esikus on mahukas liugustega garderoobikapp. Elutuba on avatud köögiga, kus on kaasaegne köögimööbel ja kvaliteetne tehnika. Elutoast pääseb õhtupäikesega rõdule (ca 7 m²), vaatega metsale, mis lähiajal kindlasti kuhugi ei kao.
Korteris on suur vannituba/wc dušinurga ja saunaga, kuhu paistab loomulik päevavalgus. Magamistuba on rõduga ühendatud ning olemas on eraldi walk-in garderoob.
Radiaatoritel põhinev gaasiküte hoiab kodu soojana, samal ajal kui vannitoas elektriline põrandaküte annab lisamugavuse hommikurutiinideks.

MAJA
Arhitektuur on kaasaegne ning materjalid on kombineeritud (betoon, klaas, puit), mis annab majale selge ja ajatu ilme. Hoone ümbrus on korrastatud ja haljastatud ning maja ümbritseb suletud sisehoov, kuhu pääseb läbi jalg- või autovärava.
Tegemist on privaatse asukohaga – maja asub Kakumäe Haven sadama läheduses ning on tupiktänava viimane maja, seega liiklust ja läbikäimist on minimaalselt. Jalutuskäigu kaugusel on ka rand.

LISAD
Maja soklikorrusel on elanikele kasutamiseks jõusaal koos treeningseadmete ja ventilatsiooniga.

PARKIMINE JA PANIPAIK
Korteri juurde kuulub kindel parkimiskoht suletud ja videovalvega territooriumil ning panipaik 0-korrusel.

PIIRKOND
Kakumäe on üks Tallinna mereäärseid rohelisemaid ja rahulikumaid piirkondi, kus elu käib pigem looduse ja mere rütmis.
Läheduses asub Haven Kakumäe jahisadam, mis on kaasaegne mereäärne vabaajakeskus restoranide ja teenustega.
Samuti on piirkonnas kergliiklusteed, promenaadid ja mereäärsed jalutusrajad, mis sobivad hästi sportimiseks ja igapäevaseks liikumiseks.

Lühikese autosõidu kaugusel on:
Rocca al Mare kaubanduskeskus
Tallinna Loomaaed
Eesti Vabaõhumuuseum

Ühistransport liigub Kakumäele bussidega (sh liinid 21, 21A ja 21B), mis ühendavad piirkonna Rocca al Mare ja kesklinna suunaga.

Piirkonnas on ka lasteaiad ja koolid olemas ning elukeskkond sobib hästi neile, kes soovivad rahulikumat elutempot, kuid samas mugavust elada ikkagi linnas.

Kui Sa tunned, et see kodu on kodu, mida oled pikalt otsinud, siis ära enam rohkem mõtle ning võta minuga ühendust! :)

Object link

Contact

Uus Maa Pluss OÜ
Uus Maa Pluss OÜ
View company's profile
Contact
224 900 € 3 278 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3878414
Rooms 2
total area 68.6 m²
Floor/Number of floors 1/3
Built in year 2007
Condition Good condition
ownership form apartment ownership
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited