apartment for sale, 3 rooms - E. Vilde tee 79, Kännukuke, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Uhiuus disainkorter renoveeritud majas!

Apartment ownership

Kitchen: induction stove, open kitchen, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: shower, new sewerage system, washing machine
Heating and ventilation: central heating
Additional information: balcony 3 m², closed balcony, packet windows, furniture, separate rooms, new electric wiring, wall cupboard, parking free parking
Communications and security: Internet, frontdoor locked
Neighbourhood: in the city location, roads in good condition roads

Bermuda Design Studio https://bermuda.ee/ disainkorter

NB! Pildid on illustratiivsed meie teisest korterist, antud korter valmib Juunis 2026.

Raske on ette kujutada paremat pakkumist Mustamäel - värskelt renoveeritud kortermaja, funktsionaalne ja avar planeering ning kõik oluline käe-jala juures. Tõeliselt ideaalne kooslus!

Müügiks on täielikult renoveeritud ja vaikne 3-toaline korter 5-korruselise maja viiendal korrusel. See on ainulaadne pakkumine neile, kes hindavad aega ja kvaliteeti, kuna hinna sisse kuulub uhiuus eritellimusmööbel ja kaasaegne kodutehnika.

Korteri planeering ja sisustus:

- Avar avatud köök-elutuba: stiilne eritellimus köögimööbel on varustatud kvaliteetse integreeritud tehnikaga (ahi, induktsioonpliit, kubu, nõudepesumasin, külmik).

- Kaks eraldi magamistuba: ilusad ja hubased toad, mis on valmis saama teie uueks privaatseks puhkealaks. Ühest majamistoast pääseb renoveeritud rõdule.

- Kaasaegne duširuum: Viimistletud kvaliteetsete marmorimitatsiooniga suurte plaatidega. Läbimõeldud valgustuslahendused (LED-valgustusega peegel), põrandaküte, kvaliteetne sanitaartehnika ja mugav eraldatud klaasiga dušiala.

Korteri peamised eelised:

- Euroopalik stiil: Disainremont ja kõrgeimatele nõuetele vastavad kvaliteetsed materjalid.

- Planeering on suurem ja parem, kui sarnastel korteritel Mustamäel!

- Vaikus ja mugavus: 5. korrus tagab rahu ja puuduva sammumüra ning maja asub vaikses sisehoovis.

- Keldriboks on olemas. Parkimine tasuta.

- Ehitis on täisrenoveeritud eelmisel aastal! KÜ on aktiivne ja kommunaalkulud mõistlikud.

- Kõige mugavam asukoht Mustamäel: bussipeatused, lastaaiad, pargid, koolid, poed ja turud on max 4 minuti jalutuskäigusel majast!

Võtmed notari tehingu päeval.

Kehtiv eksperthinnang nõutud summale kliendile meie poolt tasuta!

Võimalik vahetus teie kinnisvara vastu.

Lisapakkumised ja teenused meie poolt:

- HÜPOTEEKLAENUDE SAAMINE JA REFINANTSEERIMISE ABI

Contact
143 800 € 2 831 €/m²
Apartment for sale, Possibility to change
Apartment for sale, Possibility to change www.kv.ee/en/3849651
Rooms 3
Bedrooms 2
total area 50.8 m²
Floor/Number of floors 5/5
Condition all brand-new
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 78405:501:4060
Energy mark D
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited