apartment for sale, 2 rooms - Kopli tn 98b, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

NEW PRICE!

Soe päikesepoolne korter, olemas hindamisakt

Apartment ownership, stone house

Sanitary arrangements: bath
Heating and ventilation: gas heating, central heating, heated floors
Kitchen: open kitchen
Additional information: box-room, furnishing possibility
Communications and security: steel door, frontdoor locked
Neighbourhood: water body meri 900 m, roads in good condition roads

Asukoht ja piirkond:
Kortermaja asub rohelises, kiiresti arenevas piirkonnas, kus on hulgaliset häid võimalusi jalutamiseks ja vaba aja veetmiseks . Jalutuskäigu kaugusel asuvad nii Stroomi rand kui ka menukas Põhjala tehas oma hubaste kohvikute ja ateljeedega. Kohe üle tee paikneb Kopli park. Piirkonnas on olemas kõik eluks vajalik – läheduses asuvad koolid, lasteaiad, noortekeskus, perearstikeskus ja toidukauplus.

Arvestada tuleb sellega, et läheduses kulgeb trammiliin, mis tagab hea ühenduse linnaga ning lisab piirkonnale ka veidi linnalikku melu.

Korter paikneb maja kolmandal korrusel. Elutoa ja köögi aknad avanevad kagu suunas ning magamistoa aken lõuna poole, mis tagab rohkelt loomulikku valgust. Korter on tõeliselt valgusküllane ning ka talvisel perioodil jõuab päike tuppa juba päeva esimeses pooles.

Korteri seisukord ja sisu:
Korter on omaniku poolt hoolikalt hoitud ning koheselt sissekolimiseks sobiv, kuid põrandal olev laminaatparkett ning seinatapeet pakub uuele omanikule võimalust seda oma maitse järgi värskendada. Soovi korral võib korterisse jääda suurem osa sisustusest. Köögis on olemas lihtne, kuid töökorras köögitehnika ja mööbel. Vannitoas on elektriline põrandaküte.

Maja:
Majas on tehtud kõik olulisemad renoveerimistööd – vahetatud torustik, soojustatud fassaad ning korrastatud maja ümbrus koos parkimiskohtadega. Tegemist on toimiva ja hästi juhitud korteriühistuga, mis hoiab maja heas seisukorras.

Müügiinfo:
Korteril on kehtiv hindamisakt. Hindamisakti maksumus (326 €) lisandub müügihinnale.

New price
98 000 € 2 513 €/m²
100 000 €
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3854599
Rooms 2
Bedrooms 1
total area 39 m²
Floor/Number of floors 3/5
Built in year 1968
Condition satisfactory
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 78408:808:2660
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement
Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited