house for sale - Lüüste, Põhja-Pärnumaa vald, Pärnumaa

Kõrghaljastus, metsatukk, privaatsus

Private property, log house, total area 176.9 m²

Heating and ventilation: stove heating
Additional information: electricity, wall wooden wall, roof tiled roof
Neighbourhood: location outside settlement location, near forest

AJALUGU

Antud ajaloolise taustaga talumaja on ostetud 1880. aastal Vändra mõisniku Von Titmar-i käest.
Seejärel on talu läinud 1924. aastal isalt pojale, kus aga pere sai talu majandada kuni 1945. a küüditamiseni. Talus peeti hobuseid, maatõugu veiseid, sigu, lambaid ja mesilasperesid.
Talumaja juurde kuulunud algsed kõrvalhooned on kõik hävinenud. Maatükil on säilinud kunagise aida ja abihoonete vundamendid.
Alles on vaid nõukogude ajal püstitatud küün ja laut. Viimased on halvas seisukorras, kasutuskõlbmatud ja vajavad lammutamist.

ELAMU

1932.aastal ehitatud elamu on säilinud põhijoontes sellisena nagu praegu näeme.
Ehitisregistri (EHR) andmetel on elamu suletud netopind 176,9 m2, milles on 2 maapealset korrust, 6 tuba, 2 kööki ja abiruumid.
Elamul on kivikatus ja ristpalkidest välisseinad, mis on kaetud voodrilauaga.
Vesi on saadud majas sees keldris olevast puurkaevust. Köögis olemas veetorustik ja valamu äravool. Pööningul asub veepaak. Praegu vesi puudub.
Küttekolded on osaliselt amortiseerunud, kahhelkividega originaalahjud vajavad renoveerimist.
Elektripeakaitse on 1 x 10A
Elamu vajab täielikku renoveerimist.

KINNISTU

Kinnistu on pindalaga 3,30 ha.
Sellest 0,81 ha on metsamaa, 1,13 ha on looduslik rohumaa, 0,66 ha on õuemaa, 0,21 ha on haritav maa ja 0,47 ha on muu maa.

Talumaja ümbritseb rikkalik kuuskedest ja kaskedest kõrghaljastus. Elamust kirdesse jääb 0,8 ha suurune kuuse-, kase-, lepasegametsatukk. Naabrid jäävad majast piisavalt kaugele. Kõik see loobki siin ihaldatud privaatsuse ja silmailu.
Juurdepääsutee kinnistule on Kadjaste-Suurejõe asfaltteelt. Siit elamuni viiv tee, ca 500 m kuulub sellele kinnistule.
Ideaalne elamukrunt loodust ja privaatsust hindavale inimesele.
Vändrasse ca 6 km, Pärnusse ca 50 km.

OLETE OODATUD TUTVUMA VAATAMISAEG ETTE BRONEERIDES.
Lisainformatsiooni saamiseks palun võtke ühendust telefoni või e-kirja teel.
Tänan.

Aitan Teid kinnisvara müümisel, üürile andmisel ja ostmisel.

Joel Viskus
Maakler
Tel: 50: 12: 630

Bonus Kinnisvara OÜ
87 000 € 492 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3878370
Rooms 6
total area 176.9 m²
Number of floors 2
Built in year 1932
Condition needs renovating
Readiness ready
ownership form private property
Ground area 33048 m²
Cadastre no. 63801:001:1516
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited