apartment for sale, 3 rooms - Talli tn 5, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Ridaelamu omadustega korter Tallinnas

Apartment ownership, stone house

Kitchen: ceramic stove, open kitchen, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: separate toilet room and bathroom, shower, washing machine
Heating and ventilation: town heating
Communications and security: Internet, frontdoor locked, neighbourhood watch
Additional information: TV-set, furniture, terrace, parquet, urban water, public transport, closed courtyard, high ceilings, sewerage, packet windows, parking free parking, electricity, fenced with garden
Neighbourhood: roads paved roads

Ajalooline tallihoone, läbi kahe korruse, oma terrass ja murulapp!

KORTER
Hubane ja iseloomuga läbi kahe korruse ridaelamu tüüpi korter, mis asub väärikas ajaloolises paekivist tallihoones. Hoone koosneb kahest selgelt eristuvast osast: väärikas 2-korruseline ajalooline tallihoone ning 4-korruseline uus hollandi-stiilis uusehitis. Korter asub ajaloolises majaosas 1. ja 2. korrusel, mis tähendab, et peakohal naabreid ei ole ning elukeskkond on vaikne ja privaatne.
Tegemist on erilise koduga, kus ajalooline arhitektuur on maitsekalt ühendatud kaasaegse mugavusega.

PLANEERING JA RUUMID
1. korrusel moodustavad köök ja elutuba avatud planeeringuga eluruumi. 3,6 m laekõrgus loob erakordselt avara ruumitunde. Samal korrusel asub eraldi wc-ruum koos pesumasina ja kuivatiga ning trepi all uksega eraldatud panipaik, mis pakub praktilist hoiuruumi igapäevaste esemete jaoks.

2. korrusel paiknevad kaks magamistuba, mida valgustavad avarad katuseaknad. Peamagamistoas on mahukas riidekapp. Teine magamistuba sobib suurepäraselt laste-, külalistetoaks või kodukontoriks. Samal korrusel asub ka vannituba koos wc ja avara dušinurgaga.

Korterisse jääb sisse kogu tehnika, köögi- ja garderoobimööbel. Muu mööbel jääb kokkuleppel.

TERRASS JA ÕUEALA
Elutoast avaneb pääs 22 m2 suurusele lõunapäikesega terrassile ning privaatsele 34 m2 murualale.
Tänu kõrgetele puudele on tagaaed suveperioodil meeldivalt varjatud ning vastasmaja ei jää otseselt vaatevälja. See loob tunde, justkui oleks tegemist omaette väikese hooviga, mis on linnakeskkonnas haruldane väärtus.

SISEVIIMISTLUS JA TEHNILISED LAHENDUSED
Korteris on kasutatud kvaliteetseid ja läbimõeldud siseviimistlusmaterjale. Põrandaid katab lai 1-lipiline spoonparkett ning ruumidele annavad väärikust silmapaistvad mõisastiilis puitliistud. Aknad on puit-alumiiniumlahendusega.
Vannitubades on kasutatud Interstudio keraamilisi plaate ning tualettpotid on Villeroy & Bochilt. Siseuksed on magnetlukkudega, mis lisavad vaikust ja kasutusmugavust. Korterit kütab keskkütte baasil vesipõrandaküte, mis tagab ühtlase ja meeldiva sisekliima ning sooja põranda.

Korteril on ühine trepikojasisene sissepääs vaid ühe naaberkorteriga ning välisuks on automaatselt lukustuv, mis lisab turvalisust ja privaatsust.

RATSURI MAJAD
Ratsuri Majad paiknevad Kristiine City südames ning pakuvad rahulikku ja rohelust täis elukeskkonda keset linnamelu. Tegemist on läbimõeldud arendusega, kus on säilitatud ajaloolise hoone, mille rajamine jääb 1916. aastasse, väärikus ning loodud kaasaegne ja kvaliteetne elukeskkond. Arendajaks on Prokapital AS, kes on tuntud terviklike ja kõrge kvaliteediga kinnisvaralahenduste poolest.

PARKIMINE JA JALGRATTA HOIURUUM
Korteriga kaasneb kindel parkimiskoht tõkkepuuga eraldatud välialal ning see sisaldub müügihinnas. Parkla kõrval asub ka majaelanike ühiskasutuses olev jalgrataste hoiuruum, mis teeb igapäevase liikumise mugavaks ja praktiliseks. Parkimine on tänavatel tasuta.

PIIRKOND
Tegu on tervikliku ja rahuliku elukeskkonnaga, kus rohelus, vaiksed tänavad ja mänguväljakud loovad mõnusa ning turvalise elurütmi. Lähim mänguväljak asub kohe üle tee. Piirkond on arenemises, maja kõrvale ega vaatevälja uusi hooneid ei lisandu.

Igapäevased toimetused on mugavad, sest lähim Selver asub vaid paari minuti jalutuskäigu kaugusel. Asukoht sobib suurepäraselt sportlikku eluviisi hindavale inimesele. Läheduses paiknevad Tere Tennisekeskus, Golden Club ja Audentese spordikeskus koos ujulaga. Lisaks jääb lühikese vahemaa kaugusele ka 2,3 kilomeetri pikkune Järve terviserada, mis sobib suurepäraselt jooksmiseks, rattasõiduks ning talvel suusatamiseks.

Võta ühendust ja tule vaatama!

Object link

Contact

Mooses Leinstrep
Mooses Leinstrep The user has been identified
Arco Vara Kinnisvarabüroo OÜ
Contact
Mooses Leinstrep
Mooses Leinstrep The user has been identified
Arco Vara Kinnisvarabüroo OÜ
329 900 € 5 347 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3829663
Rooms 3
total area 61.7 m²
Floor/Number of floors 1/4
Built in year 2021
Condition all brand-new
ownership form apartment ownership
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited