house for sale, 3 bedrooms - Lee 17a, Haabersti, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Privaatsus keset linna. 450m2 ehitusõigust!

Stone house, total area 136 m²

Kitchen: stove heated with firewood, refridgerator
Sanitary arrangements: separate toilet room and bathroom, bath, sauna, washing machine, urban water, sewerage
Heating and ventilation: stove heating, air to air heat pump, fireplace, fireplace
Additional information: open kitchen, closed courtyard, high ceilings, separate rooms, wall cupboard, box-room, terrace, dressing room, electricity, farm building, public transport, roof tiled roof
Communications and security: fenced with garden
Neighbourhood: near forest

Aeg on üle vaadata kõige nauditavamat investeeringut enda elus.

Kui täna otsida kellel on hektar maad Tallinnas, siis ilmselt kedagi kohe mõttesse ei tule.

Nüüd on harukordne võimalus saada endale tervelt majaga hektar maad Haaberstis.

Võimalus olla sellel privaatsel, kuid ajaloolisel kinnistul toiduahela tipus.

Kinnistu on niivõrd suur ja ilus, et väärib lausa eraldi postiindeksit.

2 minutit Rocca Al Mare kooli
2 minutit Rocca Al Mare keskusesse, Bauhausi, Unibet Arenale
2 minutit Arigato Spordiklubisse
5 minutit Haven Kakumäe

Lee tn 17a kinnistu on justkui varjatud pärl Tallinnas, kus linnamelu ja loodus leiavad harmoonilise tasakaalu.

Siin kohtuvad ohutu linnakeskkond ja privaatne, rahulik elupaik. Kinnistud pakuvad võimalust luua unistuste kodu või arendusprojekt, kus kaunis loodus ja hea infrastruktuur on käeulatuses.

Eesti esimene president Konstantin Päts kinkis selle kinnistu Herbert Grabbile, kelle pojalt kinnistu ära sai kunagi ostetud. Herbert Grabbi oli Eesti Vabariigi riigivanema ja presidendi Konstantin Pätsi vanem käsundusohvitser aastatel 1934–1940.

Tol ajal kandis kinnistu nime "Suurekivi", millest Artur Adsoni sissekanded ka Marie Underi päevikus lähemalt kirjeldab.

Seega on Sul võimalus olla Eesti Vabariigi ajal viies kinnistu omanik.

See piirkond paistab silma oma roheliste tänavate ja sõbraliku kogukonnaga, kus iga naeratus ja tervitus tekitavad tunde, et oled kodus. Samas tagab lähedus kõikidele olulistele teenustele ja Tallinna südalinnale, et elu oleks lihtne ja mugav, ilma et peaksid loobuma privaatsusest ja rahust.

Need kinnistud on loodud neile, kes hindavad ideaalselt tasakaalus elustiili. Linna võimalused ja rahulik elukeskkond üheskoos. See on koht, kus unistused saavad reaalsuseks.

Kinnistul on kehtiv detailplaneering mis lubab ehitada kuni 3 ehitist 450m2 ehitusaluse pinnaga. Maksimaalne korruste arv on 2.

Praegusel kivimajal on
Kivikatus.
Välisseinade paksus on 60cm.
Kvaliteetsed puidust pakettaknad.
Kvaliteetsed täispuituksed.
2 kaminat

Puukerisega saun.

Aastal 2003 tehtud suurem osa renoveerimistöid.

Garaaž on ümber tehtud hobitoaks.

Ehitisealune pind 128.8m2
Suletud netopind 136.0m2
Maja kõrgus 7.4m
Pikkus 19.0m
Laius 6.9m

Müüakse koos 2 kinnistut katastritunnustega
78406:609:3830
78406:609:3750

Kinnistul asub veel grillnurk ja puukuur.

Tee enda elu parim otsus ja helista või kirjuta.

Object link

Contact

Uus Maa Pluss OÜ
Uus Maa Pluss OÜ
View company's profile
Contact
850 000 € 6 250 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3845938
Rooms 4
Bedrooms 3
total area 136 m²
Number of floors 2
Built in year 1946
Ground area 9874 m²
Cadastre no. 78406:609:3830
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited