apartment for rent, 3 rooms - Suur tn 58, Jõgeva linn, Jõgeva vald, Jõgevamaa

Üürile anda: Tagatisrahata kodu - Otse omanikult

Stone house

Kitchen: induction stove, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: shower, bath, separate toilet room and bathroom, new sewerage system, washing machine
Heating and ventilation: central heating
Communications and security: Internet, steel door, frontdoor locked
Additional information: parquet, packet windows, furnishing possibility, separate rooms, TV-set, new electric wiring, box-room

Aadress: Suur tn 58, Jõgeva linn, Jõgeva vald, EE
Toad: 3
Pindala: 61.5 m²
Korrus: 5
Üürihind: 399 €/kuu

Anda üürile hiljuti kapitaalremondi läbinud ja osaliselt sisustatud 3-toaline korter Jõgeva linnas, Suur tn 58 majas.
Korter asub 1. korrusel ja on läbi maja planeeringuga. Vannituba ja wc on koos, olemas on pesumasin. Elutoas on lahtikäiv diivanvoodi. Köögis on uus köögimööbel koos tehnikaga - nõudepesumasin, pliit, ahi ja külmkapp.
Maja fassaad on soojustatud, kommunaalid mõistlikud. Vesi ja küte on tsentraalsed. Lukustatud keldris on olemas korralik panipaik. Parkimine on maja ees ja maja taga hoovis. Tegutseb aktiivne ühistu.
Läheduses on koolid, haigla ja polikliinik ning toidupoed. Rongijaama saab kas autoga 6 min või jalutades 15min, Tartusse sõidab rong 25 min.
Üür 399 eur+kommunaalid.
Korter on vaba - soovi korral võid sisse kolida juba homme!

Tagatisraha ei ole vaja Rendini teenuse korral vaja tasuda!
Rendileping sõlmitakse läbi Rendin platvormi. Huvi korral võta palun ühendust läbi Rendini: https://rendin.ee/a/AYLW
Kui mingil põhjusel ei soovi Rendini platvormi kasutada, anna teada arutame võimalused läbi.

Owner
399 € 6.49 €/m²
Apartment for rent
Apartment for rent www.kv.ee/en/3791239
Rooms 3
total area 61.5 m²
Number of floors 5
Built in year 1975
Condition renovated
Cadastre no. 24901:002:0660
Energy mark D
Check apartment owner details
Notify about incorrect advertisement
Object inside info 14.99€ / 24