apartment for sale, 2 rooms - Lennuki tn 2-2307, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Hommikupäike, 2 tuba, vaade Tallinnale

Apartment ownership, stone house

Additional information: balcony 8.6 m²

See avar hommikupäikesega 56,3m² suurune 2-toaline apartement asub 23. korrusel, pakkudes lummavaid vaateid linnale. 2,85 m kõrgused laed ja avarad aknad loovad ruumi avaruse ja valgusküllasuse. Rõdult saab nautida hommikukohvi, samal ajal pakkudes samas varju suvise päikese eest.

Eedu Apartemendid on enam kui lihtsalt kodu – see on elustiil, kus rahvusvaheline tipparhitektuur ja läbimõeldud disain loovad tervikliku ja inspireeriva elukeskkonna. Hoone autoriks on ALA arhitektid, kelle käekiri on esindatud mitmetes maailmalinnades ning nüüd ka Tallinna südames.

Kõikidel korteritel on rõdu – privaatne paik, kus nautida linnamelu ja avaraid vaateid.
Interjööri saab kohandada – valikus on kolm läbimõeldud sisekujunduspaketti: Hubane, Põhjamaine ja Eklektiline, mis ammutavad inspiratsiooni maailma suurlinnadest. Lisatasu eest on saadaval ka premium-pakett Noobel.
Targa kodu lahendus – nutikas tehnoloogia tagab mugava ja energiasäästliku elukeskkonna.
A-energiaklass – tipptasemel energiatõhusus ja jätkusuutlikkus.
Kõik korterid on varustatud jahutussüsteemiga, et tagada optimaalne sisekliima aastaringselt.
Kõrged laed – korrustel 9–24 on laekõrgus 2,85 m, korrustel 25–28 üle 3 m.
Läbimõeldud parkimine – maa-alune küttega varustatud parkla, 80+ kohaga rattaparkla ning elektriautode laadimisvõimalus.
Parkimiskohti saab osta või rentida, sh päeva- ja kuupõhiselt.
Hoone valmib 2027. aastal – võimalus kindlustada oma tulevane kodu juba täna.
Südalinna parim asukoht – kõik eluks vajalik on jalutuskäigu kaugusel, võimaldades autovaba ja mugavat elustiili.
Unikaalne arhitektuur – fassaadi horisontaalsed kivipaneelid kitsenevad ülespoole, peegelduvad klaaspinnad sulanduvad taevalaotusega, andes hoonele õhulise ja väärika ilme. Mida kõrgemale, seda enam on rõdudel klaasi ning vähem betooni.
4. korrusel paiknev katuseterrass – haljasalad, istumispesad ja laste mänguala pakuvad võimalusi nii puhkuseks kui ka vaba aja veetmiseks.
Maja elanikele on loodud ka spordiruum, mis võimaldab nii jõu- kui ka aeroobset treeningut.
Tulevikus avanev restoran väliterrassiga, kust avaneb ainulaadne vaade Tallinna linnale.

Eedu Apartemendid arendab Metro, Eesti juhtiv kinnisvaraarendaja, kellel on üle 20-aastane kogemus kvaliteetsete ja tulevikku vaatavate elukeskkondade loomisel. Metro visiooniks on ühendada modernne arhitektuur, energiatõhusus ja inspireeriv elustiil, pakkudes lahendusi, mis toetavad kaasaegset linnakultuuri, kõrget elukvaliteeti ja kestlikku arengut.

Rohkem infot: apartemendid.eedu.ee

Object link

Ads for this development

Rooms Total area Floor Price
2 rooms 54.5 m² 9/30
2 rooms 55.7 m² 16/30
2 rooms 54.8 m² 9/30
2 rooms 54.5 m² 11/30
2 rooms 55.9 m² 17/30
2 rooms 54.2 m² 7/30
2 rooms 56.3 m² 18/30
2 rooms 56.3 m² 19/30
2 rooms 54.8 m² 11/30
2 rooms 56.3 m² 20/30
2 rooms 54.5 m² 7/30
2 rooms 54.9 m² 11/30
2 rooms 56.3 m² 22/30
2 rooms 55.6 m² 18/30
2 rooms 55.2 m² 13/30
2 rooms 55.2 m² 13/30
2 rooms 55.7 m² 15/30
2 rooms 55.7 m² 13/30
2 rooms 55.7 m² 14/30
2 rooms 56.8 m² 25/30
2 rooms 54.5 m² -19/30
2 rooms 54.2 m² 8/30
2 rooms 56.3 m² 21/30
3 rooms 116.6 m² 21/30
3 rooms 100.4 m² 7/30
3 rooms 73.5 m² 11/30
3 rooms 83 m² 15/30
3 rooms 81.6 m² 16/30
3 rooms 73.8 m² 16/30
3 rooms 82 m² 17/30
3 rooms 74.1 m² 17/30
3 rooms 74.1 m² 18/30
3 rooms 82.1 m² 20/30
3 rooms 74.1 m² 20/30
3 rooms 82.3 m² 21/30
3 rooms 82.3 m² 21/30
3 rooms 74.5 m² 21/30
3 rooms 82.3 m² 23/30
3 rooms 74.5 m² 23/30
3 rooms 116 m² 24/30
3 rooms 74.5 m² 25/30
3 rooms 74.5 m² 24/30
3 rooms 82.4 m² 25/30
3 rooms 116 m² 25/30
3 rooms 82.4 m² 27/30
3 rooms 84.8 m² -13/30
3 rooms 89.6 m² 5/30
3 rooms 82.1 m² 18/30
3 rooms 73.8 m² 13/30
3 rooms 74.5 m² 22/30
3 rooms 107 m² 15/30
4 rooms 135.3 m² 27/30
4 rooms 135.3 m² 28/30
4 rooms 107.1 m² 7/30
4 rooms 109.1 m² 9/30
4 rooms 113.7 m² 10/30
4 rooms 116.2 m² 13/30
4 rooms 135.3 m² 26/30
4 rooms 115.5 m² 11/30
4 rooms 113.9 m² 7/30
4 rooms 90.3 m² 19/30
4 rooms 116.2 m² 16/30
4 rooms 113.9 m² 11/30
4 rooms 114.2 m² 13/30
4 rooms 113.8 m² 8/30
4 rooms 113.9 m² 9/30
4 rooms 150.8 m² 15/30
4 rooms 115.8 m² 12/30
4 rooms 150.8 m² 24/30
4 rooms 116.4 m² 22/30
4 rooms 113.9 m² 12/30
5 rooms 152.6 m² 14/30
5 rooms 240.5 m² 26/30

Contact

Development

Eedu Apartemendid

Lennuki 2/4, Kesklinn, Kesklinn, Tallinn
Development

Eedu Apartemendid

Lennuki 2/4, Kesklinn, Kesklinn, Tallinn
View project
Contact
417 000 € 7 407 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3720268
Rooms 2
Bedrooms 1
total area 56.3 m²
Floor/Number of floors 23/30
Condition Development
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 78401:101:6942
Energy mark A
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement
Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited