Müüa korter, 2 tuba - Volmre 20/1-43, Rocca al Mare, Haabersti

Virtual tour
Kuulutusele on lisatud virtuaaltuur

Köögimööbel ja panipaik hinnas!

Korteriomand, paneelmaja

Köök: induktsioonpliit, avatud köök, külmik, köögimööbel
Sanruum: uus torustik, dušš
Küte ja ventilatsioon: põrandaküte, gaasiküte
Lisainfo: rõdu 49 m², parkimine tasuta, lift, parkett, pakettaknad, toad eraldi, kõrged laed, uus elektrijuhtmestik, panipaik
Side ja turvalisus: Internet, trepikoda lukus, valvesüsteemi kaabeldus tehtud, turvauks
Ümbrus: äärelinnas, teed heas seisukorras, Harku järv järv 700 m, naabrid ümberringi, ümbruses eramud ja korterelamud

Volmre 20/1-43 kodu on 2- toaline, üldpinnaga 46.1 m2, millele lisandub rõdu 4.9m2. Planeering on avar ja valgusküllane, ilusa vaatega parki, tubadesse paistab hommiku ja päeva päike. Aknad on maast laeni ja lagede kõrguseks on 2,8m.
Selle kodu hind sisaldab Arensi köögimööblit ja panipaika. Lisatasu eest pakume hoonealust parkimiskohta hinnaga 12000 eurot või parkimiskohta hoovis hinnaga 6000 eurot. Panipaigad ja eraldi ruum jalgratastele asuvad hoone 1. korrusel.

Vikimõisa kortermajade näol on tegemist kvaliteetsete ja energiatõhusate majadega, mis ammutavad osaliselt energiat katusel hoone katusel paiknevast päikesepargist ja kannavad A-energiaklassi märgist. Korterile kehtib ehitaja garantii kuni 08/2027.

Vikimõisa mõnus rohelus teeb kõik, et sind juba esimeste päikesekiirtega toast õue meelitada. Lähedalasuvad metsarajad koos mõnusate pinkidega lausa paluvad, et sinna värsket õhku hingama läheksid. Kiviviske kaugusel on ka terviserada, mis oma motiveeriva märgistusega sind sportima ootab. Sealsamas asuvad ka seikluspark, jõulinnak ning eraldi mänguväljakud väikelastele (0-4) ja pisut suurematele lastele (8-12).

Kaamos on üle 22-aastase kogemusega elukondliku ja ärikinnisvara arendaja. Oleme tegutsemisaja jooksul uutele koduomanikele üle andnud rohkem kui 1500 korterit. Meie portfoolios on Männisalu elurajoon Pirital, Rohu kvartal Kalamajas, Ferro Residents Kadriorus, Vahtramäe elamukvartal Laagris, Hõbemetsa elurajoon Haaberstis ja Cityzeni kortermaja südalinnas.

Helista julgesti ja tule tutvuma!

Kuulutuse link

Selle uusarenduse kuulutused

Võta ühendust

Kirja saatmisel nõustud KV.EE kasutustingimuste ja andmekaitsetingimustega

Uusarendus

Uusarendus

UUS ETAPP MÜÜGIS! Vikimõisa kodud

Haabersti, Haabersti, Tallinn
Vaata uusarendust
Võta ühendust
212 500 € 4 610 €/m²
Müüa korter
Müüa korter www.kv.ee/3854483
Tube 2
Magamistube 2
Üldpind 46.1 m²
Korrus/Korruseid 4/4
Ehitusaasta 2024
Seisukord Uusarendus
Omandivorm Korteriomand
Energiamärgis A
Teata ebakorrektsest kuulutusest
Kuulutuse siseinfo 14.99€ / 24

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%