Anda üürile korter, 1 tuba - Nurga tn 6, Maardu, Harjumaa

Viisakas korter! Kohe vaba!

Korteriomand, paneelmaja

Köök: köök 8 m²
Lisainfo: rõdu 4 m², parkett, pakettaknad, mööbel, rõdu kinnine, seinakapp, panipaik, toad eraldi, lift

Värskelt renoveeritud ühetoaline korter Maardu põhjarajoonis ootab uut üürnikku.

Korter asub 9-korruselise maja 3ndal korrusel. Suur klaasitud rõdu. Korteris on uus köögimööbel, elektripliit, pesumasin, külmkapp, uus voodi uue madratsiga, kirjutuslaud, panipaik ja kapp.

Tasuta parkimine maja ees. Viisakad naabrid. Maja kõrval toidupoed, lasteaiad, kool, park, Pärli keskus, Hesburger, ujula, spordisaal, bussipeatused. Väga hea ühistranspordiühendus Tallinnaga.

Kommunaalkulud suvel/talvel vaid 70/120 eurot kuus. Lepingu sõlmimisel tuleb tasuda esimese kuu üüri ettemaks + tagatis (1 kuu üür) + vahendustasu büroole (1 kuu üür).

On oodatud korralik üürnik pikemaks ajaks.

RU

Квартира с ремонтом в северном районе Маарду на улице Нурга ждёт аккуратного жильца на длительный срок.

Квартира находится на 3-м этаже 9-этажного дома. В квартире новая кухонная мебель, кухонный стол с табуретками, кровать с матрасом, шкаф, кладовка, письменный стол, стиральная машина, холодильник, электроплита. Большой застеклённый балкон.

Бесплатная парковка возле дома. Вежливые соседи. Рядом с домом продуктовые магазины, детские сады, школа, парк, бассейн, спортзал, торговый центр Pärli, автобусные остановки. Очень хорошее сообщение с Таллинном.

Коммунальные платежи летом/зимой 70/120 евро в месяц. При заключении договора оплате подлежит предоплата за первый месяц + залог (за 1 месяц) + посредническая плата в бюро недвижимости (за 1 месяц).

Ждем аккуратного платежеспособного жильца на длительный срок.

Kuulutuse link

Võta ühendust

Kirja saatmisel nõustud KV.EE kasutustingimuste ja andmekaitsetingimustega
Wiru Kinnisvarabüroo OÜ
Wiru Kinnisvarabüroo OÜ
Vaata firma profiili
Võta ühendust
330 € 10.1 €/m²
Üürida korter
Üürida korter www.kv.ee/3526299
Tube 1
Magamistube 1
Üldpind 32.8 m²
Korrus/Korruseid 3/9
Ehitusaasta 1990
Seisukord Heas korras
Omandivorm Korteriomand
Katastrinumber 44603:003:0078
Energiamärgis Puudub
Kulud suvel/talvel 70 € / 120 €
Kontrolli korteri omaniku andmeid
Teata ebakorrektsest kuulutusest

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Kuulutuse siseinfo 14.99€ / 24

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%