Müüa maatükk - Põldheina tee 12, Haabneeme, Viimsi vald, Harjumaa

Ehitusloaga, sotsiaalmaa kinnistu

Krunt 1121 m²

Lisainfo: elekter, kanalisatsioon, ühistransport
Ümbrus: naabrid ümberringi, asub keskuses, ümbruses eramud ja korterelamud

- Vaikne asukoht Haabneeme keskuses, ümbruses eramud
- Bussipeatus 300m
- Hea ligipääsetavus - kinnistuni viib valgustatud auto ja jalgratta tee
- Kõrvale rajatakse 100 Tammepark
- Kõrval Viimsi Riigigümnaasium

Detailplaneeringu tingimused:
- Üks hoone kinnistul
- Kaks korrust
- Ehitusalune pind kuni 200m2
- Brutopind 400m2

Hind sisaldab käibemaksu!

Kuulutuse link

Võta ühendust

Kirja saatmisel nõustud KV.EE kasutustingimuste ja andmekaitsetingimustega
Laane Kinnisvara OÜ
Laane Kinnisvara OÜ
Vaata firma profiili
Võta ühendust
220 000 € 196 €/m²
Müüa maatükk
Müüa maatükk www.kv.ee/3049368
Krundi pind 1121 m²
Katastrinumber 89001:010:3307
Andmed kinnistusraamatust
Teata ebakorrektsest kuulutusest

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Kuulutuse siseinfo 14.99€ / 24

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%