Anda üürile korter, 4 tuba - Mahtra tn 4, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Ole esimene ! Uus korter!

Lisainfo: parkimine tasuta, lift, parkett, pakettaknad, toad eraldi, uus elektrijuhtmestik, seinakapp

Üürile antud 4-toaline värske renoveerimise järgne korter !

Hind on 800 eurot kuus + kommunaalmakseid + elekter.
Arve saab väljastada eraisikule või firmale.
Maja suurepärane asukoht. Lähedal on pood, kool ja lasteaed,

Korteris on tehtud värske remont ning uus köögimööbel ja tehnika !

Ole esimene ja registreeru!

Lepingu sõlmimiseks tuleb tasuda esimese kuu üür - 800 eurot, tagatisraha 800 eurot ja lepingutasu 800 + KM.

Helista ja tule vaatama!

Kuulutuse link

Võta ühendust

Kirja saatmisel nõustud KV.EE kasutustingimuste ja andmekaitsetingimustega
OPTIMA REAL ESTATE
Vaata firma profiili
Võta ühendust
800 € 12.3 €/m²
Üürida korter
Üürida korter www.kv.ee/3880601
Tube 4
Magamistube 3
Üldpind 65 m²
Korrus/Korruseid 5/9
Ehitusaasta 1982
Seisukord Uus
Katastrinumber 78403:310:0800
Energiamärgis E
Kontrolli korteri omaniku andmeid
Teata ebakorrektsest kuulutusest

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Kuulutuse siseinfo 14.99€ / 24

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%