Anda üürile korter, 1 tuba - Pikk tn -1, Paide linn, Paide, Järvamaa

Kesklinna üürikorter !!!

Kinnistu, kivimaja

Lisainfo: mööbli võimalus, kõrged laed

Üürile anda 1-toaline korter otse kesklinnas, korter on vähese kuid esmalt elamiseks vajaliku mööbliga.
Kommunaalid- vesi ja elekter mõõdikute järgi, jahedal ajal kütte eest, prügi eest.
Esmane tasumine- 2x tagatisraha ja lepinguraha.

Kuulutuse link

Võta ühendust

Kirja saatmisel nõustud KV.EE kasutustingimuste ja andmekaitsetingimustega
Võta ühendust
Hele Kaasiku
Hele Kaasiku Kasutaja on autentitud
Tare Kinnisvara OÜ
250 € 6.25 €/m²
Üürida korter
Üürida korter www.kv.ee/3878110
Tube 1
Üldpind 40 m²
Korrus/Korruseid 3/4
Ehitusaasta 1920
Seisukord Heas korras
Omandivorm Kinnistu
Energiamärgis Puudub
Teata ebakorrektsest kuulutusest

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Kuulutuse siseinfo 14.99€ / 24

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%