Anda üürile korter, 2 tuba - Aisa tn 43, Rannarajoon, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

Suvekorter! 2026, läbi 2 korruse,parkimiskoht, grill!

Korteriomand, puitmaja

Lisainfo: vesi, ventilatsioon, tsentraalne vesi, kanalisatsioon

Suveks üürile anda 2 toaline avatud köögiga väga heas seisukorras korter, üp 62,9 m².
Korter on läbi kahe korruse ja terrassiga.
Kinnistul asub 2 maja:
Peamaja ja hoovimaja.
Antud korter asub hoovimajas, mis koosneb kahest korteriomandist.
KORTERI PLANEERING:
I korrusel elutuba avatud köögiga.
II korrusel 1 magamistuba , wc koos duširuumiga.
Magamiskohad neljale Esimesel korrusel on lahtikäiv diivan ja teisel korrusel 2 inimese voodi.
HINNAD:
Ööpäev 100 eurot
Lõplik hind kujuneb kokkuleppel ja perioodi pikkusest.
SUURÜRITUSTEL ERIHIND.
Lühem periood 3 päeva.
LISAVÄÄRTUSED: Antud korteril on välja ehitatud terrass, kus on hea hommikukohvi nautida ja lihtsalt olla.
ASUKOHT:
Parim asukoht kasvõi puhkuse veetmiseks. Meri, promenaad, kesklinn väikese jalutuskäigu kaugusel. Krunt on aiaga piiratud.
Hoovis 1 tasuta parkimiskoht.
Värav avaneb puldiga.
Hinnale lisandub büroovahendustasu.

Täpsem info: ******** Mai Kõvatomas

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Kuulutuse link

Võta ühendust

Kirja saatmisel nõustud KV.EE kasutustingimuste ja andmekaitsetingimustega
Pindi Kinnisvara
Pindi Kinnisvara
Vaata firma profiili
Võta ühendust
100 € 2.45 €/m²
Üürida korter
Üürida korter www.kv.ee/3744970
Tube 2
Magamistube 1
Üldpind 40.9 m²
Korruseid 2
Seisukord Heas korras
Omandivorm Korteriomand
Katastrinumber 62512:027:0830
Registriosa number 2245205
Kontrolli korteri omaniku andmeid
Teata ebakorrektsest kuulutusest

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Kuulutuse siseinfo 14.99€ / 24

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%