Müüa korter, 2 tuba - Tallinna mnt 15/1, Kesklinn, Pärnu, Pärnumaa

Korter koos äripinnaga - ela ja tööta samas kohas!

Korteriomand, puitmaja

Köök: elektripliit, köögimööbel
Sanruum: wc ja vannituba eraldi, boiler
Küte ja ventilatsioon: keskküte, tahke kütus
Lisainfo: keldrikorrus, eraldi sissepääs, pakettaknad, panipaik

Selliseid pakkumisi on harva, hea võimalus oma äri alustamiseks elukohaga sama katuse all!
Müüa avar 2-toaline korter (68,2 m²) koos äriruumiga, (23,5 m²). Korterisse on omaette sissepääs hoovist, äripinnale on sissepääs tänavalt. Ruumid on omavahel ühendatud. Väga sobilik väikeettevõtjale, kes sooviks oma elukohas alustada väikeäriga.
Ruumide asukoht on ka ärilises mõttes heas, sest ümbruses on mitmeid teenusepakkujaid ja kaupluseid.

Korteris on avar elutuba, magamistuba, köök, saun, duširuum, wc ja katlaruum. Ruumides on lokaalne keskküte, mida köetakse tahkeküttekatlaga. Elutoas on kamin. Soe vesi boilerist.
2007 a teostati korteris renoveerimine, eelmisel aastal tehti sanitaarremonti.
Maja all on kelder ja hoovis on kuuriboks.
Korter on läbi maja planeeringuga, elutuba on päikesepoolne, köögiaken avaneb sisehoovi.
Äripind koosneb kahest ruumist, esikust ja wc-st.

Müügihinnas on köögimööbel koos elektripliidiga ja veel mitmed mööbliesemed (täpsem info huvi korral kohapeal).
Hästi soodsad püsikulud, sest tasuda tuleb igakuiselt ainult vee, elektri ja prügi eest.
Elekter 3 X 25 A.

Auto parkimine hoovis, isiklik parkimiskoht.

Huvi korral võtke ühendust ja läheme vaatama!
Vaid Domus Kinnisvara kliendile kehtivad Luminori kodulaenu parimad tingimused. Kodulaenu taotlusel märgi kampaaniakood DOMUS. Pakkumine kehtib kuni 30.06.2026.

Kuulutuse link

Võta ühendust

Kirja saatmisel nõustud KV.EE kasutustingimuste ja andmekaitsetingimustega
Domus Kinnisvara
Domus Kinnisvara
Vaata firma profiili
Võta ühendust
119 900 € 1 308 €/m²
Müüa korter
Müüa korter www.kv.ee/3848734
Tube 2
Magamistube 1
Üldpind 91.7 m²
Korrus/Korruseid 1/2
Ehitusaasta 1930
Seisukord Keskmine
Omandivorm Korteriomand
Energiamärgis Puudub
Andmed kinnistusraamatust
Teata ebakorrektsest kuulutusest

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Kuulutuse siseinfo 14.99€ / 24

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%