Uued kuulutused kohe Sinu postkasti!
Salvesta e-agent
Kuulutusi leitud 9
Näita kaardil
Kirjeldus

Ida-Virumaa, Narva, P. Kerese tn

Korrus 2/5, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1970, vajab san. remonti, gaasipliit, wc ...

Продается 1- комнатная квартира 27,6м2 на 2 этаже по адресу P. Keresa 36,середина ...

1
27.6 m²
9 500 € 344 €/m²

Ida-Virumaa, Narva, Juuli tn 29

Korrus 1/5, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1974, keskmises seisukorras, gaasipliit, ...

Продается 1- комнатная квартира 27,9м2 на 1 этаже по адресу Juuli 29, середина ...

1
27.9 m²
12 500 € 448 €/m²

Ida-Virumaa, Narva, Tallinna mnt 61

Korrus 5/5, Korteriomand, ehitusaasta 1980, keskmises seisukorras, elektripliit, dušš, ...

Продается 1 комнатная квартира 32м2 на 5 этаже, рядом с магазином Темпо, по адресу ...

1
32.2 m²
16 500 € 512 €/m²

Ida-Virumaa, Narva, Vahtra tn

Korrus 6/9, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1980, vajab san. remonti, gaasipliit, ...

Продается 3 комнатная квартира около Темпо, по адресу Vahtra 8, площадь 63,5 м2, 6 этаж ...

3
63.5 m²
34 900 € 550 €/m²

Ida-Virumaa, Narva, Rahu tn 34

Korrus 1/9, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1985, vajab san. remonti, elektripliit, ...

Продается 3-х комнатная квартира 63,9 м2 на 1 этаже 9 ти этажного дома, по адресу Rahu ...

3
66.3 m²
39 000 € 588 €/m²

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%