Anda üürile korter, 2 tuba - Läänemere tee 27, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Suurepärane pakkumine! Mugav asukoht!

Korteriomand, paneelmaja

Köök: elektripliit, avatud köök, külmik, köögimööbel
Sanruum: vann, pesumasin
Küte ja ventilatsioon: keskküte, põrandaküte
Lisainfo: parkett, pakettaknad, mööbel, toad eraldi, seinakapp, parkimine tasuta
Side ja turvalisus: trepikoda lukus, naabrivalve

Renoveeritud korter, peale remonti ei ole keegi sees elanud!

Korter
Üürile anda hubane möbleeritud, 2-toaline korter Lasnamäe linnaosas, ümberehitatud 3 toalise korteriks. Korter paikneb 5-korruselise kortermaja neljandal korrusel.
Korter on hea planeeringuga. Avar elutuba avatud köögiga. Kõik toad asetsevad eraldi.
Siseviimistlus on tehtud heledas toonides, mahuka garderoobikapp magamistoas ja esikus, paigaldatud köögimööbel integreeritud tehnikaga (elektripliit, ahi, nõudepesumasin, külmkapp, õhupuhasti)
WC ja vannituba paiknevad koos. On olemas UUS pesumasin. Vannitoas on põrandakütte.

Maja
Majas on toimiv ühistu ja hoone väga heas seisukorras.

Parkimine
Tasuta parkimine maja elanikule maja ees.

Kommunaalkulud
Kommunaalkulud on mõistlikud. Suvel ca 100 Eur (lisandub elekter), talvel ca 150-170 Eur (lisandub elekter).

Asukoht
Maja vahetus läheduses leiab endale kõik vajalikku, poed, koolid, lasteaiad, Pirita jõgi, ühistranspordipeatused jne.
Hea ja kiire transpordiühendus Kesklinnaga ja teiste piirkondadega.
Korteri üürihinnale lisanduvad igakuuised KÕIK kommunaalkulud.

Lepingu allkirjastamisel makstakse ühe kuu üür 600 eurot, tagatisraha 600 eurot ja vahendustasu 600 eurot.
ILMA LOOMATA!!

Helistage, küsige lisa, ning tulge korteriga tutvuma!

Korter on vaba, võib kohe sisse kolida.

_________________________________________________________________

КВАРТИРА
Сдаётся в аренду уютная 2-комнатная квартира в районе Ласнамяе, переделанная в 3-ех комнатную. Квартира расположена на 4-ом этаже пяти этажного жилого дома.
В квартире недавно был выполнен качественный ремонт. Полностью обновлены обои и покраска стен, заменены напольные покрытия во всех помещениях. Установлена новая мебель: диван, двуспальная кровать и новый матрас.
После завершения ремонта в квартире никто не проживал.
Внутренняя отделка выполнена в светлых тонах. В квартире имеется все необходимое для жизни. Просторная гостиная с открытой кухней.
Кухня с встроенной техникой (эл.плита, духовка, посудомоечная машина, холодильник, вытяжка). В спальне и в коридоре имеются отдельно встроенные, вместительные гардеробные шкафы.
Туалет и ванная совмещенные. Установлена НОВАЯ стиральная машинка. В ванной комнате пол с подогревом.

ДОМ
В доме есть активное квартирное товарищество. Соседи очень спокойные и дружелюбные. Лестничные площадки отремонтированы, установлены новые наружные двери.

ПАРКОВКА
Перед домом бесплатная парковка для жильцов дом.

КОММУНАЛЬНЫЕ ПЛАТЕЖИ
Примерные коммунальные платежи летом oк 100 евро и в зимнее время ок 150-170 евро . (Дополнительно к счету добавляется электричество)

МЕСТОРАСПОЛОЖЕНИЕ
Хорошо развита инфраструктура, все необходимое находится вблизи от дома: школы, детские сады, остановки общественного транспорта, магазины, речка Пирита.

К оплате за аренду так же прибавляются ВСЕ коммунальные платежи.

При заключении договора нужно заплатить предоплату аренды за один месяц 600 евро, залоговую сумму 600 евро и плату за договор.

БЕЗ ЖИВОТНЫХ!

Звоните, спрашивайте доп.информацию и приходите смотреть!

КВАРТИРА СВОБОДНА!

Kuulutuse link

Võta ühendust

Kirja saatmisel nõustud KV.EE kasutustingimuste ja andmekaitsetingimustega
SV Kinnisvaraekspert OÜ
SV Kinnisvaraekspert OÜ
Vaata firma profiili
Võta ühendust
600 € 11.4 €/m²
Üürida korter
Üürida korter www.kv.ee/3878008
Tube 2
Magamistube 2
Üldpind 52.6 m²
Korrus/Korruseid 4/5
Ehitusaasta 1987
Seisukord Renoveeritud
Omandivorm Korteriomand
Katastrinumber 78403:308:1010
Energiamärgis E
Kontrolli korteri omaniku andmeid
Teata ebakorrektsest kuulutusest

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Kuulutuse siseinfo 14.99€ / 24

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%