700 € 13.8 €/m² Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Kalamaja, Vana-Kalamaja tn 29 Korter kõrgelt hinnatud Kalamaja südames 2 tuba|50.9 m²|Korrus 4/4
800 € 20.1 €/m² Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Sitsi, Manufaktuuri tn 7/1 Elegantne korter suure terrassiga 31m2! 2 tuba|39.8 m²|Korrus 1/6
1 000 € 19.6 €/m² Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Kalamaja, Vibu tn 3 Lühiajaline üür 2 kuuks! Short term rent! 2 tuba|51 m²|Korrus 3/5