Müüa maatükk, maatulundusmaa - Kopli karjamaa, Kolu, Kose vald, Harjumaa

Müüa ilus maatulundusmaa krunt Kolu külas

Krunt 19731 m²

Müüme suurt rohelusse uppuvat maatulundusmaa krunti Tartu maantee ääres Kolu ökodukti naabruses.

Elektriliitumine kinnistule on ampritasuga (liitumislepingu pakkumine olemas).

Kinnistu maanteepoolses servas on piirdeaed väravaga ja Tartu maantee kogujateelt oma mahasõit.

Kui krunt huvi pakub, siis võta ühendust ja tule vaatama!

Kuulutuse link

Võta ühendust

Kirja saatmisel nõustud KV.EE kasutustingimuste ja andmekaitsetingimustega
LVM Kinnisvara
LVM Kinnisvara
Vaata firma profiili
Võta ühendust
50 000 € 2.53 €/m²
Müüa maatükk
Müüa maatükk www.kv.ee/3777374
Krundi pind 19731 m²
Omandivorm Kinnistu
Katastrinumber 33701:002:0948
Registriosa number 6792102
Energiamärgis Puudub
Andmed kinnistusraamatust
Teata ebakorrektsest kuulutusest

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Kuulutuse siseinfo 14.99€ / 24

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%