Müüa korter, 4 tuba - Pargi tn 4-1, Alu, Rapla vald, Raplamaa

Ridaelamuboks Alus, võtmed kätte peale tehingut!

Korteriomand, paneelmaja

Lisainfo: rõdu 2 m², pakettaknad, mööbli võimalus, terrass, keldrikorrus, parkett, planeering läbi mitme korruse, seinakapp, panipaik, eraldi sissepääs

Müügile saabus ridaelamuboks Alus!
Kui hindad elada rahulikus ja suurepärases privaatses asukohas? Sinu jaoks on oluline olla ümbritsetud toredatest inimestest ja peredest.
Siis see pakkumine on just Sulle!

PLANEERING
Ridaelamuboksi üldpind on 92,7m2.Läbi maja planeeringuga korter kahe korrusega, oma sissepääsuga ja väikese aiaga ( muru niidab robotniiduk).
0 korrusel- majapidamisruum, saun, kelder
Esimesel korrusel asub:
-sissepääs koos väikese vaheesikuga
- tualettruum
-köök, koos köögimööbliga, elektripliit, küpsetusahi, õhupuhasti, külmik, pesumasin
- ruumikas elutuba koos pääsuga majatagusele hoovile (päeva- ja õhtupäike)
Teiselt korruselt leiate järgmised ruumid:
- 2 magamistuba vaatega maja ette (hommikupäike)
- 1 magamistuba vaatega maja taha ( õhtupäike)
- Vannituba-tualettruum

SISEVIIMISTLUS
Esimese korrusel põrandaid katab , barkett elutoas, köök, esik laminaatparkett
WC ja vannituba kaetud keraamilise plaadiga. Ülemine korruse põrandatel laminaatparkett. Seinad tapesteeritud.

KÜTE
Pelletiküte, kamin, õhksoojuspump
PARKIMINE
Autosid on võimalik parkida oma boksi ette.

MAJA
Katus vahetatud ca 5 aastat tagasi. Majas naabrid vaiksed ja sõbralikud. Muru niidab muruniiduk ja lumelükkamise tellib kü eraldi teenust või siis ise. Toimiv KÜ

ALU ALEVIK
Vaikne ja turvaline keskkond
Alu on väike ja rahulik alevik, kus on vähem liiklust ja müra ning tugev kogukonnatunne.
Loodus lähedal
Metsad, matkarajad ja rohelus on kiiresti kättesaadavad. See sobib suurepäraselt neile, kes naudivad jalutamist, rattasõitu või lihtsalt vaikust.
Hea ühendus suuremate keskustega
Rapla linn on väga lähedal ja Tallinnani on samuti üsna mugav sõita. See tähendab, et saad elada rahulikus kohas, kuid vajadusel kiirelt hõivatud keskusesse liikuda.
Perekeskne elukeskkond
Hea piirkond lastega peredele – rahulik tempo, kohalikud koolid ja lasteaiad, turvatunne ning avarad mänguvõimalused.
Taskukohasem elu
Võrreldes Tallinna ja selle lähiümbrusega on elamiskulud ja kinnisvara hinnad sageli soodsamad.
Rahulik ja turvaline elupaik, sobilik peredele ja inimestele, kes otsivad vaiksemat elutempot.
Kogukonnaüritused toimuvad enamasti koostöös Rapla linna ja lähialadega.
Haridus ja noorte võimalused
Majaosa on juba vaba ja valmis uut peret vastu võtma!

Kuulutuse link

Võta ühendust

Kirja saatmisel nõustud KV.EE kasutustingimuste ja andmekaitsetingimustega
Rehepapp Real Estate OÜ
Vaata firma profiili
Võta ühendust
121 900 € 1 315 €/m²
Müüa korter
Müüa korter www.kv.ee/3808758
Tube 4
Magamistube 3
Üldpind 92.7 m²
Korruseid 2
Ehitusaasta 1991
Seisukord Keskmine
Omandivorm Korteriomand
Katastrinumber 66904:005:0230
Registriosa number 80423967
Energiamärgis D
Andmed kinnistusraamatust
Teata ebakorrektsest kuulutusest

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Kuulutuse siseinfo 14.99€ / 24

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%