Müüa korter, 2 tuba - Hommiku pst 2, Tapa linn, Tapa vald, Lääne-Virumaa

Müüa Tapa Kesklinnas 2-toaline korter renoveeritud majas!

Korteriomand, kivimaja

Ümbrus: veekogu lähedal, kattega teed, asub keskuses

Müüa Tapa Keskväljaku ääres 2-toaline korter, päikesepoolne.

Majas on korralik ja nõudlik korteriühistu.
Maja on renoveeritud, teostatud tööde käigus on

- maja väljastpoolt soojustatud;
- teostatud uus välisviimistlus;
- paigaldatud uus küttesüsteem;
- uus soojustagastusega ventilatsioonisüsteem;
- uus vee- ja kanalisatsioonitorustik;
- kaugloetavad veemõõtjad;
- paigaldatud päikesepaneelid, mis aitavad maja elektrikulu kokku hoida.

Maja küttesüsteemi renoveerimise tulemusena toodab maja ise ka sooja tarbevett,

Asukoht on hea, kõik vajalik on lähedal: rongi- ja bussijaam, poed, lasteaed, kool, kultuurikoda jne.
Väga hea rongiühendus Tallinnaga, Ülemistele ligi 40 minutit sõitu, rongis kõik mugavused.
Samuti on väga hea maanteeühendus Tallinnaga.

Sobiv investeerimisobjekt üürikorterina.

Täpsema info saamiseks helistage või saatke e-kiri.

---

Soovid müüa või üürile anda kinnisvara? Võta minuga ühendust!

Kuulutuse link

Võta ühendust

Kirja saatmisel nõustud KV.EE kasutustingimuste ja andmekaitsetingimustega
Nord Property
Nord Property
Vaata firma profiili
Võta ühendust
37 000 € 927 €/m²
Müüa korter
Müüa korter www.kv.ee/3784639
Tube 2
Üldpind 39.9 m²
Korrus/Korruseid 3/4
Ehitusaasta 1960
Omandivorm Korteriomand
Katastrinumber 79101:011:0004
Energiamärgis E
Andmed kinnistusraamatust
Teata ebakorrektsest kuulutusest

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Kuulutuse siseinfo 14.99€ / 24

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%