Müüa korter, 2 tuba - Ao tn 5a, Kassisaba, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Korteriomand, kivimaja

Sanruum: boiler, vann
Küte ja ventilatsioon: keskküte
Lisainfo: kinnine hoov, pakettaknad, parkett
Side ja turvalisus: turvauks, trepikoda lukus

Müüa 2-t. korter vaikses kõrvaltänavas Kesklinna Kristiine poolses tiivas.

Korteris seinad värvitud, parkett, aknad vahetatud.
Sooja vett annab gaasiboiler.
Ilus, hooldatud kinnine aed.

Läheduses bussipeatused, J.Westholmi Gümnaasium, Meriton Hotell ja Spa. Jalutuskäigu kaugusel Vanalinn, Balti jaam.

Kuulutuse link

Võta ühendust

Mati Kesaväli
Mati Kesaväli Kasutaja on autentitud
Tipoliin Kinnisvara
EST RUS FIN
EKMK liige
Kirja saatmisel nõustud KV.EE kasutustingimuste ja andmekaitsetingimustega
Võta ühendust
Mati Kesaväli
Mati Kesaväli Kasutaja on autentitud
Tipoliin Kinnisvara
130 000 € 3 394 €/m²
Müüa korter
Müüa korter www.kv.ee/3879784
Tube 2
Magamistube 1
Üldpind 38.3 m²
Korrus/Korruseid 1/3
Ehitusaasta 1960
Seisukord San. remont tehtud
Omandivorm Korteriomand
Katastrinumber 78401:108:1280
Energiamärgis F
Andmed kinnistusraamatust
Teata ebakorrektsest kuulutusest

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Kuulutuse siseinfo 14.99€ / 24

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%