Müüa korter, 3 tuba - Kukerpuu tn 5-13, Raadi-Kruusamäe, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Ootame kõiki huvilisi kliendipäevale 21.05 kell 16-19

Korteriomand, kivimaja

Sanruum: dušš
Küte ja ventilatsioon: keskküte, põrandaküte
Lisainfo: rõdu 3.9 m², lift, ventilatsioon, pakettaknad, parkett, panipaik
Köök: avatud köök
Side ja turvalisus: Internet, trepikoda lukus
Ümbrus: teed heas seisukorras, äärelinnas

Mai kuu KAMPAANIA- kolme toalistele korteritele lisa parkimiskoht KINGITUSEKS!

Kukerpuu arendus on „Arhitektuuribüroo Korrus“ poolt loodud uus innovatiivne kortermajade linnak kuhu kokku on planeeritud rajada 6 kortermaja koos ligi 174 uue korteriga.

Tänaseks on valminud Kukerpuu 1 ja Kukerpuu 3 kortermajad, mis on täielikult väljamüüdud.
Kolmanda etapina on valmimas Kukepruu 5 korterimaja , mis on 30 korteriga energiasäästlik, A-energiatõhususklassiga, 3-korruseline korterelamu mis asub Tartu linna piiril, Raadi alevis, Vahi tee serval asuvas uues arenevas uuselamupiirkonnas.
3-kordses kortermajas saab kokku olema 30 kahe- kolmetoalist korterit suurusega 42,8-65,5 m².
Korterid valmivad 2026 aasta septembriks.

PAKKUMISES OLEVA KORTERI PLANEERING:

Antud korter on 3-toaline, elamispinnaga 55,7m² mis asub teisel korrusel.
Korteril avar esik 3,4m², koridor 4,3m², elutuba-köök 21,7m², millest pääseb avarale rõdule 3,9 m², pesemisruum 4,8m², magamistuba 10m²,magamistuba 11,5m²
Korteri hinna sisse kuulub 0 korrusel paiknev panipaik pindalaga 3,8 m² ja kinnistul paiknev parkimiskoht.
Kiirematel võimalus soetada lisa tasu eest teine lisaparkimiskoht.

Esimese korruse korteritel mõnusad haljastusega ümbritsetud puitlaudisega kaetud terrassi alad, suurel osal teistest korteritest avarad rõdud. Maja hoovis planeeritud 42 parkimiskohta millele rajatud elektriauto laadimisvalmidused.

Mõnusa sisekliima tagab tsentraalne soojustagastusega ventilatsioon ning keskküttesüsteem rajatakse kaugküttebaasil mille soojakandjateks on põrandasse valatud küttetorustik.
Maja katusele planeeritud päikesepark. Kaasaegsed ehituslikud ja tehnilised lahendused ning kvaliteetsed materjalid tagavad elamule nõutud A energiamärgise.
Soovi korral võimalik paigaldada kliimaseade.
Mugava liikumis vabaduse annab nii nooremale kui ka vanemale põlvkonnale mahukas maja kõiki korruseid läbiv lift.

Miks eelistada just Kukerpuu kodusid?

• Parimad tehnilised lahendused ja mugav planeering
• A-energiatõhususklass kindlustab madalad ülalpidamiskulud ja pankadelt soodsad laenutingimused
• Turvaline ja peresõbralik elukeskkond
• Enamusel korteritest rõdu või terrass, panipaik ja kindel parkimiskoht
• Kõrge ehitus kvaliteet
• Tsentraalne keskküte
• Soojustagastus ventilatsioon
• Igal korteri jahutusseadme paigaldamise valmidus
• Parkimiskohtadel elektriauto laadimis valmidus
• Sokli korrusel ühis jalgrattahoiuruum ja varjumisruum
• Kiirelt arenev infrastruktuur

Rohkem infot www.kukepruu.domus.ee

NB! Pildid on illustreeriva tähendusega või näidiskorterist!

Olete oodatud tutvuma!

Vaid Domus Kinnisvara kliendile kehtivad Luminori kodulaenu parimad tingimused. Kodulaenu taotlusel märgi kampaaniakood DOMUS. Pakkumine kehtib kuni 30.06.2026.

Kuulutuse link

Võta ühendust

Kirja saatmisel nõustud KV.EE kasutustingimuste ja andmekaitsetingimustega
Domus Kinnisvara
Domus Kinnisvara
Vaata firma profiili
Võta ühendust
173 000 € 2 908 €/m²
Müüa korter
Müüa korter www.kv.ee/3830164
Tube 3
Magamistube 2
Üldpind 59.5 m²
Korrus/Korruseid 2/3
Ehitusaasta 2026
Seisukord Uus
Omandivorm Korteriomand
Katastrinumber 79601:001:1982
Energiamärgis A
Andmed kinnistusraamatust
Teata ebakorrektsest kuulutusest

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Kuulutuse siseinfo 14.99€ / 24

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%