Müüa korter, 2 tuba - Nurmiku tee 16/1, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Hubane 2-toaline korter Pirita roheluses.

Korteriomand, kivimaja

Köök: elektripliit, avatud köök, külmik, köögimööbel
Sanruum: boiler, dušš, uus torustik, pesumasin
Küte ja ventilatsioon: õhksoojuspump, põrandaküte, elektriküte, kamin
Side ja turvalisus: Internet, telefon, kaabelTV, videovalve, turvauks, valvesüsteemi kaabeldus tehtud, trepikoda lukus, naabrivalve
Lisainfo: parkimine tasuta, parkett, mööbel, mööbli võimalus, terrass, kinnine hoov, eraldi sissepääs, kõrged laed, uus elektrijuhtmestik, seinakapp
Ümbrus: Pirita jõgi jõgi , linnas, teed heas seisukorras, ümbruses eramud ja korterelamud

KORTER

Müüa hubane 2-toaline korter looduskaunis asukohas Pirita linnaosas. Korter asub esimesel korrusel vaikses, rahulikus piirkonnas.

Korteris asub suur ning avar valgusküllane elutuba/köök kus on kvaliteetne dolomiitkamin, magamistuba, esik ja vannituba/wc. Korteri siseviimistluses on kasutatud heledaid toone ja põrandaid katab laminaatparkett.

Köögimööbel on valge täispuidust ja olemas kodutehnika. Vannituba/wc on plaaditud heledates toonides ja soojust annab põrandaküte. Korteris on paigaldatud puitaknad.

MAJA/PARKIMINE

Tegemist on kortermajaga, kus tegutseb aktiivne Pindi Kinnisvarahaldus. Kivimaja on ehitatud 2001. aastal. Parkida on võimalik sisehoovis, mis on ümbritsetud aiaga ja olemas kohad külalistele.

ÜMBRUS/TRANSPORT

Tegemist on rahuliku piirkonnaga, kus kogu infrastruktuur on välja arendatud. Ühistraspordi ühendus kesklinnaga on hea. Meri on 50 minutilise jalutuskäigu kaugusel. Läheduses olemas valgustatud kergliiklusteed, terviserajad ja head võimalused sportimiseks. Suurepärane asukoht, peredele kes hindavad privaatsust ja kvaliteetset elukeskonda, kus turvaline kasvatada lapsi ja nautida looduslähedust. Lähedal on olemas kool, lasteaed ja kauplused.

LISAINFO

Kas otsid uut kodu Pirita linnaosas, ehtsas ja looduskaunis kohas? Siin on suurepärane võimalus!

Helista ja tule veendu ise!

Kuulutuse link

Võta ühendust

Kirja saatmisel nõustud KV.EE kasutustingimuste ja andmekaitsetingimustega
City Property
City Property
Vaata firma profiili
Võta ühendust
183 900 € 3 656 €/m²
Müüa korter
Müüa korter www.kv.ee/3824056
Tube 2
Magamistube 1
Üldpind 50.3 m²
Korrus/Korruseid 1/3
Ehitusaasta 2001
Seisukord Keskmine
Omandivorm Korteriomand
Katastrinumber 78402:208:0680
Andmed kinnistusraamatust
Teata ebakorrektsest kuulutusest

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Kuulutuse siseinfo 14.99€ / 24

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%