Müüa korter, 2 tuba - Roosi tee 4, Viimsi, Viimsi vald, Harjumaa

Ostame kiire teie kinnisvara 97% turuväärtusest!!!

Kiire ost Tallinnas ja selle lähiümbruses igas seisukorras!

Ostame korteri 97% turuväärtusest! Tehing nädala jooksul, ilma panga ja vahendajateta!

Vaatame kõik pakkumised!

Kuulutuse link

Võta ühendust

Kirja saatmisel nõustud KV.EE kasutustingimuste ja andmekaitsetingimustega
Estandr Kinnisvara
Vaata firma profiili
Võta ühendust
120 000 € 2 308 €/m²
Müüa korter
Müüa korter www.kv.ee/3879063
Tube 2
Üldpind 52 m²
Seisukord Vajab renoveerimist
Andmed kinnistusraamatust
Teata ebakorrektsest kuulutusest

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Kuulutuse siseinfo 14.99€ / 24

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%