Anda üürile korter, 2 tuba - Kummeli tn 12, Raadi-Kruusamäe, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Üürile anda 2-toaline korter Kummeli arenduses

Kivimaja

Lisainfo: parkett, pakettaknad, mööbel

Anda üürile 2-toaline korter Kummeli uusarenduses, Raadi linnaosas.

Korter on möbleeritud ning sisustatud tarviliku kodutehnikaga. Korter koosneb avatud köögiga elutoast ning magamistoast. Wc ja dušširuum on eraldi ning esikus on olemas pesumasin/kuivati.

Korter vabaneb juuni algusest.

Üür: 425 eur/kuu + tagatisraha samas suuruses. Lisandub lepingutasu 400 eurot.

Kuulutuse link

Võta ühendust

Kirja saatmisel nõustud KV.EE kasutustingimuste ja andmekaitsetingimustega
Kummeli Kinnisvara
Vaata firma profiili
Võta ühendust
Oliver Vare
Oliver Vare Kasutaja on autentitud
Kummeli Kinnisvara
425 € 9.26 €/m²
Üürida korter
Üürida korter www.kv.ee/3523383
Tube 2
Magamistube 1
Üldpind 45.9 m²
Korrus/Korruseid 1/3
Ehitusaasta 2015
Seisukord Heas korras
Katastrinumber 79512:005:0020
Energiamärgis C
Ettemaks 425 €
Kontrolli korteri omaniku andmeid
Teata ebakorrektsest kuulutusest

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Kuulutuse siseinfo 14.99€ / 24

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%